и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. РЯТУЙМО!!!


  

19 вересня 2012 року під вікнами Кабінету міністрів України "Всеукраїнська спілка безквартирних офіцерів" провела збори, розглянувши питання конкретних кроків на шляху вирішення болючої соціальної проблеми - відсутності особистого житла у кількох десятків тисяч офіцерів.

Сергій Разумовський, Олег Галенко та В'ячеслав Осипенко, делеговані учасниками зборів, передали ці пропозиції особисто в руки віце-премьєр-міністру України Сергію Тігіпко.

Збіг певний час... І уряд України "почув" безквартирних офіцерів, обізвавши їх у листі "бездомними". Як собак! Натомість висунув безквартирним офіцерам непереборні умови в усуненні цієї проблеми. Понад те, як тільки чиновники усвідомили, що броунівський мітингувальний рух почав структурно оформлюватися в міцний, рішучий та одностайний гурт однодумців, вони, чиновники, зазіхнули на останнє, що лишилося у "Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів" - офіс, у якому планувалася та чи інша акція та координувалося проведення того чи іншого заходу.

Тобто, на переконання Сергія Разумовського, влада, вдавшись до брудних методів, намагається обезглавити рух українських офіцерів у відстоюванні своїх конституційних прав на житло.

Сергій Разумовський: - Громадське об'єднання "Всеукраїнська спілка безквартирних офіцерів", ініціювавши заснування "Центру розвитку громадянського суспільства в країні Україна", звертається з проханням підтримати наші наміри й поширити в ЗМІ та соцмережах інформацію про можливі сутички й кровопролиття між нами, офіцерами-безхатченками, та силовими підрозділами виконавчої влади.

"Всеукраїнська спілка безквартирних офіцерів", протестуючи проти наміру чинної влади викинути нашу "Спілку" на бомжування з приміщення, яке вона винаймає протягом останніх трьох років, забарикадує всі вхідні двері та вдасться до непопулярного для демократичного суспільства спротиву, в разі намагання вияву насильницьких намірів з боку влади.

Ми, у випадку зазіхань на наше приміщення, готові продемонструвати силу проти сили, відстоюючи наші конституційні права.

Ми сповістили про це всю владну вертикаль та міжнародні інституції.

І виключно чинна влада, спровокувавши кровопролиття - коли стінка на стінку, буде винна у лікарняно-реанімаційних чи траурних наслідках конфлікту.

Але ми готові пожертвувати навіть своїми життями.

Ми, офіцери-безхатченки, запрошуємо журналістів та всіх небайдужих громадян підтримати нас, прийшовши 20 листопада 2012 року на 12 годину за адресою: місто Київ, вулиця Антоновича (колишня Ґорькоґо), буд. № 107.

 

Контатні телефони:

керівник "Спілки" - 095 0555 44 Сергій Разумовський;

координатор - 097 256 49 34 Володимир Фалєєв;

прес-секретар - 050 357 83 15, 067 501 24 32 Федір Млинченко;

міський телефон офісу - 490 54 11, 490 54 17

 

Додаткова інформація:

http://glupov.net/nashe-buttya/1761.htm

http://glupov.net/nashe-buttya/1756.htm

http://glupov.net/nashe-buttya/1749.htm

 

Передрук та поширення інформації вітається - зробіть хоча б щось, що у ваших силах.

Простак 19 Ноября 2012 20:04
Перепост.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS