и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ДЛЯ СЕБЕ ЛЮБИМОГО


Головного болю, пов'язаного з різдвяними та новорічними подарунками для рідних, близьких і коханих (чи й для себе - любимого), можна легко позбутися, відвідавши виставку “Колекційний живопис, іконопис та декоративне мистецтво”, яка передує аукційним торгам, організованих "Корнерсом".

Крім мистецьких творів вартістю в кілька сотень тисяч доларів можна, як зазначають організатори аукціону, "За невеликі кошти придбати авторські літографії славнозвісних майстрів – легендарного генія сюрреалізму Сальвадора Далі, наймоднішого портретиста вищого світу Парижа, Лондона та улюбленця голлівудських зірок Філіпа Нойєра, видавця маніфесту російського андеграунду і друга Володимира Висоцького Михайла Шемякіна, загальновизнаного «принца високої моди» Ерте, творами якого захоплювалися Енді Уорхол та Джордж Баланчин".

 

 Аукціонний дім "Корнерс"

 різдвяна передаукціонна виставка

 "Колекційний живопис, іконопис та декоративне мистецтво"

 9 - 16 грудня 2011 року

 Бенуа, Жуковський, Судковськийна

 на передаукційній виставці в Києві

 Уперше на аукціонні торги в Україні буде виставлено сет східного мистецтва

 

9 грудня в Київі, в музеї "Духовні скарби України" (вул. Десятинна, 12), розпочнеться різдвяна передаукційна виставка колекційного живопису, іконопису та декоративного мистецтва. Експозиція триватиме до 16 грудня в рамках прев’ю Аукційного дому "Корнерс". Відвідувачі виставки одержать унікальний шанс помилуватися творами музейного рівня до того, як вони знов увійдуть до приватних зібрань.

Передаукційна виставка, що відкривається за тиждень до початку торгів - значна культурна подія в житті столиці та важливий етап аукційного розвóю, щоб цінителі прекрасного змогли ознайомитися з колекцією, отримавши консультації експертів та, за бажання, зареєструватися для участі в торгах...

Топ-лоти аукційної збірки представлені гучними іменами художників "харківської пейзажної школи", прославлених у Росії та в Європі на межі ХІХ – ХХ ст. Це - Сергій Васильківський,

  

 Васильківський С. "Дупелине болото", початок ХХ ст.

 

Михайло Беркос та Михайло Ткаченко. Цінною знахідкою для дослідників і колекціонерів стане пейзаж М. Беркоса "Тіволі", що розкриває нову сторінку відомої серії італійських краєвидів майстра 1899 року.

  

 Беркос М. "Тіволі", 1899 р.

 

Значна частина цієї серії знаходиться в Харківському художньому музеї.

Знаковий лот різдвяного аукціону «Корнерс» - твір знаменитого російського мариніста Руфіна Судковського, оцінений у $250 000 – $400 000.

  

 Судковський Р. "Морський пейзаж", 1880-ті рр.

 

І. Айвазовський, прихильник неординарних художніх здібностей майстра, пророкував: "Це буде мій головний суперник!", а критики навіть віддавали перевагу роботам Р. Судковського: "Сила його морських хвиль здатна сміливо змагатися з хвилями Айвазовського, і його хвилі ближчі до істини". Представлений «Морський пейзаж» походить з колекції знаного археолога та історика мистецтва Адріана Прахова, наукова діяльність якого нерозривно пов’язана з Київом.

Безсумнівно, ще одним топ-лотом є акварель лідера об’єднання «Світ мистецтва» - Олександра Миколайовича Бенуа.

  

 Бенуа О. "Прімель. Бретань", 1905 р.

 

Роботу створено 1905 року під час творчої подорожі до Бретані. Інші твори "бретанської" серії О. Бенуа зберігаються в зібраннях Державного російського музею та Державної Третьяковської галереї.

Класику російського живопису репрезентують полотна славетних передвижників - Миколи Кузнєцова й Станіслава Жуковського. Пейзаж останнього (вартістю $100 000 - $150 000) виконаний 1914 року і належить до періоду найвищого злéту в творчості художника.

  

 Жуковський С. "Стежка в березовому гаю", 1914 р.

 

У 10-х роках ХІХ століття С. Жуковський - один із найвідоміших російських пейзажистів. Поряд із роботою майстра пощастить оглянути твір його "найяснішої" учениці - Великої княгині Ольги Романової,

  

 Романова О. "Чудовий день", ІІ чверть ХХ ст.

 

картини якої придбали Уїнстон Черчилль, барон Ротшильд та члени європейських королівських родин.

Заслуговують на увагу роботи академіків живопису Владислава Бакаловича,

  

 Бакалович В. "Дуель міньйонів", остання чверть ХІХ ст.

 

Євгенія Столиці та Акіма Карнєєва. Досягнення французької академічної школи продемонструють твори Моріса Жорона та Адольфа Олександра Лесреля.

Уперше на українських торгах прозвучить ім’я відомого на світових аукціонах фламандського живописця Саймона Хардіме,

  

 Хардіме С. "Кошик із трояндами, тюльпанами, гіацинтами та іншими квітами", кінець XVII – початок XVIIІ ст.

 

котрий прославився в Європі на межі ХVII-XVIII ст. неперевершеними квітковими натюрмортами.

Дивовижне та багатогранне мистецтво першої половини XX ст. представлено гучними іменами паризької школи - це добре знані на українському арт-ринку Яків Шапіро

  

 Шапіро Я. "Портрет дами", 1939 р.

 

та Василь Хмелюк і низка нових не менш значних імен: Ісаак Анчер, чиї твори експонувалися поряд із роботами Ренуара, Будена та Утрілло; паризький одесит Федір Ковнер; скульптор і графік Хана Орлова - вихованка La Ruche і подруга Модільяні, Сутіна й Пікассо; учень Івана Білібіна Ростислав Лукін, музей якого існує у французькому місті Арсонваль.

У колекції різдвяного аукціону - робота знаменитого українського авангардиста Василя Єрмилова (одного з провідних художників-конструктивістів 20-х років ХХ століття),

  

 Єрмилов В. Ескіз панно "Музика", 1964 р.

 

колаж ексцентричного кінорежисера Сергія Параджанова, філігранна графіка Жені Мінаш (знаної французької художниці, що походила з мелітопольських караїмів, засновниці Жіночої спілки художниць Франції), ранні твори метрів українського живопису Миколи Глущенка, Сергія Шишка та Івана Шульги.

  

 Шульга Ів. "Маленька мрійниця", 1920-ті рр.

 

За доброю традицією аукційна збірка надасть нагоду всім бажаючим залучитися до приємної справи колекціонерства. За невеликі кошти можна придбати авторські літографії славнозвісних майстрів - легендарного генія сюрреалізму Сальвадора Далі, наймоднішого портретиста вищого світу Парижа і Лондона та улюбленця голлівудських зірок Філіпа Нойєра, видавця маніфесту російського андеграунду і друга Володимира Висоцького Михайла Шемякіна, загальновизнаного "принца високої моди" Ерте, творами якого захоплювалися Енді Уорхол та Джордж Баланчин.

Завдяки змістовному стрингу декоративно-прикладного мистецтва глядачі зможуть оцінити старовинні скульптурні зображення Будд, створені в Бірмі та Японії, дізнатися про світобудову з тібетської мáндали, насолодитися розкішним декором ваз-ароматниць у стилі рококо, створених на Мейсенській порцеляновій мануфактурі.

 

 

 

8 грудня о 18:00 проходитиме прес-тур виставкою для ЗМІ за участі експертів аукційного дому "Корнерс".

Акредитація ЗМІ: Юлія Грубріна, +38 067 507 84 55

 

© Світлини Аукціонний дім "Корнерс".

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

t 19 декабря 2011 20:54
От Луки гл. 22 ст. 35-36. Откровение гл.1 ст. 16.

Sanyek 07 декабря 2011 14:44
Куплю фсё

Семен 06 декабря 2011 20:11
Без слов: http://ungaz.info/main/kultura/344-chi-doletit-pvnik-faberzhe-za-18-mln-do-konch-zaspi.html

Анна 06 декабря 2011 18:44
Шутка в английском стиле - не мешно. А посмотреть, думаю, стоит.

Клим 06 декабря 2011 17:56
Поважні майстри. Дякую за інформацію. Навідаюсь.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS