и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ІХ НІХЬТ ПАРТІЗАН


Заступник голови ВО "Батьківщина", вітаючи українських громадян з Днем партизанської слави, застеріг Президента України Віктора Януковича:

  

Олександр Турчинов намагається переконати, що

 

Та навряд, міркую, Турчинов буде новíтнім Сидором Ковпаком чи сучасним Семеном Руднєвим, вбравшись навіть в óдіж капелана. Бо його заяви про партизанщину лякають владу так, як електоральна дупа депутатського їжака, коли на лацкані його піджака вже жовто-блакитніє символ слуги народу. Адже сьогодні тема вчорашніх народних мéсників актуальна хіба що в карикатурах Олександра Монастирського, а не в Святошинському чи Пуща-Водицькому лісі та не в теперішніх Холодно-Ярських реаліях.


Бо якщо у Монастирського "партизанщина" логічна в розкритті недолýгого політичного життя в Україні, то у Турчинова згадка про партизан притягнута за вуха черговим совковим празникувáнням "Нікто нє забит і нішто нє забито".


Навíвши для прикладу кілька карикатур Монастирського, мальóваних ним, розуміємо, не сьогодні, запитаю у добродія Турчинова про його щиро шанобливу увагу не до уявних ним партизанів, а тих, які підривали фашистські ешалони, знищили Хрещатик і Успенський собор Київської Лаври, намагалися підпалити сіно, аби фашистські битюгú підупáли на силі тягти лафети ...


Але спочатку карикатури.


 

   


Чи, для прикладу, озмістóвлення Олександром Монастирським підрядкóвого прочитання "партизанщини", осією Жаннó-Дарк-Космодем'янсько-"партизанською" Зо(Юл)я...

 


Аж ось і про Турчинівське

  


Чи привітав, приміром, заступник голови ВО "Батьківщина" сих (у зелених хусточкáх) сестер-партизанок, які, якось бачив, збирали пусті пляшки на Хрещатику? Здогадуюся, не з метою поповнення приватної колекції пивних етикеток.

  


Найближче вереснéве свято, нагадáю, День усинóвлення, який відзначають 30 вересня. То, уявно продовжуючи Турчиновим партизанську тему, можна ще попіаритися й на породичáнні з сестрами-партизанками, назвавшись їх партизанським братиком.

А першого жовтня, в День саке Японії, відсвяткувати ту злýчну подію партизанським самогоном. Адже самогоноваріння - се теж партизанський рух, націлений на поразку державної монопольки у виробництві аква віти...

А там і листопад, і грудень, і 8 Березня, і "Мір, Труд, Май, Іюнь, Іюль і так далєє", і рік виборів Президента, і...

  

І огрóм лайна календарно-святкових спокус, загорнутих у канхвéтку чи в морозиво закликів, беззмістовно піаритимуть фáнтиками погроз та обíцянок, щоб схилити виборця поставити "пташку" чи "хрестик" навпроти прізвища того чи іншого поздравувáльника.


© Карикатури Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

© Світлини Сергія ЩЕРБИНИ й Олега ФЕДОНЮКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

t 01 Октября 2011 22:36
будьте единомысленны (2 Коринфянам 13г. 11ст.)

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS