и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ОДИН ЗА ВСІХ


Не раз уже стверджував, що переважну більшість політологів вітчизняного ґатунку та їх колеґ ближньозарубіжного розливу можна й треба (для економії партійних коштів) замінити одним карикатуристом - Олександром Монастирським. 

Бо ось, приміром, "Нєзавісімоє бюро новостєй", посилаючись на нардепа Геннадія Москаля, оприлюднює 21 вересня 2011 року "сенсаційну" новину, буцім "Ющенко отримав ґрін-карту і купив віллу в США".А Монастирський про це "попереджав" ще кілька років назад, коли про сьогоднішню "сенсацію" не тільки не говорили, а навіть не перешіптувалися.


 


Чи у наших політологів відсутня інтуїція художника - тобто нема знань, помножених на життєвий досвід? Чи може нема у них непоступливої принциповості карикатуриста - тобто непродажності? Хто зна...


 


Але, бачимо, далекозорість Монастирського перемагає штурманські таланти язикатих провúдців у передбачуванні розвитку подій на політичному небосхилі України.

 

© Карикатур Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

инфо 21 Сентября 2011 20:50
А Монастырский подобные картинки рисует по зову сердца в школьную газету за 5 в дневнике по поведению или по долларовому заказу политиков? Не умел бы он рисовать - подался бы в политологи. Все хотят кушать.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS