и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Богдан СТРУТИНСЬКИЙ. ПОСТАНÓВА Є. НЕМА ГРОШЕЙ.Богдан Струтинський, директор Київського національного театру оперети.


Насувається, пане Богдане, Євро-2012. Театр - рукою подати до стадіону. Хтось із уболівальників, упевнений, захоче переглянути ту чи іншу виставу. Чи є в репертуарі щось цікаве для іноземного ока?
У нас є вистава "Welcome to Ukraine або Подорож у кохання." Прекрасний сучасний мюзикл, який уже охрестили як виставу, нами зроблену, під Євро-2012. Київ ще тільки починає щось там робити, а оперета вже зробила!Проте душа болить, коли, як кажуть у народі, йде стройка вєка, в яку вкладають величезні гроші, а для оперети ніхто й пальцем об палець ще не вдарив, щоб щось і для нас зробити чи допомогти фінансуванням. 

Я в Кабміні, оббиваючи пороги високих кабінетів, вибігав постанову про допомогу нашому театру. І що?! Постанова є, а грошей нема. Не дають! Тому відчуваю не просто велике, а тотальне рочарування.З приміщенням театру оперети на Троїцькій площі присусідився стадіон. Уболівальники, розумію, не завжди чемні, щоб не повибивати вікна чи не вчинити якусь іншу наругу? А тут - багатоденне футбольне свято! Боїтеся?

Боїмося! Та ще і як боїмося... Бо, знаєте, коли на стадіоні футбол (а там чи виграли, чи програли) - результат для нас один: побиті вікна та "запахи" біля театру. І скільки не виставляй охорони - не врятуєшся і не встережешся від хамської поведінки мерзотників.


Але ж культурна Європа приїде?! Хай то навіть - футбольні фани...

Можливо. Час покаже.

Тільки ось пиво, розбавляючи мізки "європі" чи "не європі", опускає людину до тваринних інстинктів - біологічного стану, коли, знаєте, хочеться...Влада нахвалялася реставрувати фасади всіх будинків у 3-кілометровій зоні довкруж стадіону. Чи потрапило в той список приміщення оперети?


Не потрапило, скажу, а "попало"! І не в список, а на гроші, бо театр самотужки вирішує свої проблеми. От і все. Але ми відреставруємо фасад, поміняємо вікна, щоб найкраще виглядати на цій площі.

 

© Карикатура Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

© Світлини Федора МЛИНЧЕНКА

та з офіційного сайту Київського національного тетру оперети.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Инфо 01 Сентября 2011 22:22
В Спорткомитете почти всех отправили в неоплачиваемые отпуска.

Zak 30 Августа 2011 22:18
Ешь ананасы, рябчиков жуй... А говно пахнет одинаково противно. Запенят стены театра и европейцы типа муженька дочери Тимошенко.

Sanyek 26 Августа 2011 01:46
Welcome to Ukraine обалденно зрелищный мюзкл! Да вот у европейских пидоров не вызовет восторга отсутствием этой темы. Есть еще время редактировать.

7G 26 Августа 2011 00:13
У "Welcome to Ukraine" грають театральні повії чи запрошені девочки з Хрещатика?

Гліб 25 Августа 2011 23:51
Про пиво - класна ілюстрація! А на стінах театру треба прикрутити пісуари.

Анна 25 Августа 2011 21:35
Насувається футбольне іго. Треба тікати з міста.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS