и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. З НОВИМ РОКОМ, ЛЕДІ Ю
У дворі неподалік київської Бесарабки натрапив на се ґрафіті, яким невідомі майстри трафарету й аерозольного балончика нагадали перехóжим про курйозну ситуацію, коли Президент Янукович святкове новорічне деревце назвав російським словом "йолка", випустивши з пам'яті "ялинку".

Нагадали ґрафітчики й про неймовірно високі ціни на капусту, коли вона в наших магазинах була дорожчою за банани, висміявши Азарова за пораду українським громадянам братися руками за лопати та вирощувати овочі на дачних ділянках, щоб узимку було що попоїсти.


Привітальне ж гасло "З Новим роком, Україно!", ніби ніяк не пов'язане з "йолкою" та "капустою", відверто натякало на кримінальне минуле чинного Президента України.

Адже в тюрмі, коли до терміну ув'язнення за якусь нову провину перед законом додають рік чи кілька років, кажуть: "З новим роком". І мабуть автор сього ґрафіті, розуміючись на тонкощах тюремного сленґа, іронічно натякнув, що додався ще один рік "відсидки" Віктора Федоровича Януковича в президентському кріслі...

Хоча, скажу, може й помиляюся в своєму прочитанні візуальної мови київських ґрафітчиків. Але пригáдую випадок, коли одна з українських співачок, беручи участь в новорічних концертних турах у виправних закладах України, привітала зі сцени кілька сот зеків словами: "С Новим ґодом, дороґіє!"


Ураз тихий гомін зеківських поцінóвувачів української естради, який свідчив про святковий настрій, обірвався могильною тишею. Тільки дошки на сцені й порúпували під ногами співачки... 

Тиша настала - як на шкільному уроці, коли за останньою партою сидить директор школи, чи як на засіданні уряду Азарова, як ото вдячно українські громадяни нині спостерігають за Ніколаєм Яновічєм, котрий гнівно критикує своїх урядовців, що ніяк його підлеглі не спромóжуться переконати українців буцім їм живеться "Краще вже сьогодні".

Та ось (повертаючись до розповіді про тюремний концерт) підвівся якийсь чоловік, вдягнений в утеплений спортивний костюм "Adidas", й мовчки попрямував до таблички "Вихід". Підвелося ще кілька зеків. Через кілька хвилин у залі залишилися тільки працівники тюрми, які наглядали за дисципліною засуджених під час концерту, та естрадна співачка, яка вигýкувала: "Куда же уходітє? Я нє кончіла..."

Але гірка іронія "новорічного привітання" від ґрафітчиків Вікторові Федоровичу Януковичу набулá іншого змісту, коли, вийшовши на Хрещатик з двору, де сфотографував ґрафіті, побачив автозак (Автомобіль для перевезення затриманих. - Ред.), оточеного бійцями спецпідрозділу "Ґрифон", які аґресивно продерáли натовп протестувальників проти арешту Юлії Тимошенко.

Що встиг, те й зафіксував на фотокамеру свого мобільника...

Екс-премьєр, відомо, певний час уже "мешкала" в камері № 242 Київського СІЗО.

Аж ось на початку серпня 2011 року суддя Кірєєв вирішив привітати ВОНА - ЦЕ УКРАЇНА  "З Новим роком!" ще раз...


   

 


Подейкують, буцім то - не самочинна ухвала судді Кірєєва.

Принаймні не тільки ґрафіті "Ти не один", а й карикатура Олександра Монастирського натякає на певні висновки, розповсюджені засобами масової інформації стосовно неупередженості згаданого судді.


  


 Що далі?


Закритий суд.

Міркую, закрите судове засідання - то наслідок псевдо вимоги екс-президента Віктора Ющенка, як головного свідка у справі Юлії Тимошенко, щоб на судовому засіданні не було журналістів. До Ющенка у Тимошенко буде значно більше запитань, ніж до Азарова стосовно корупційних діянь його найближчих родичів. Та й Віктор Ющенко уже - не лялькар, а лялька, для якої прописаний сценарій "йолкою".

Тому заява міністра іноземних справ Росії Лаврова, що Тимошенко, як премьєр, керувалася настановчими вказівками "рук, що не крали", не викликає довіри. У мене принаймні.

Інформаційне загравання Москви (буцім Тимошенко прислýхалася до настанов Ющенка)

  

на суді катеґорично заперечуватимуться екс-президентом Ющенком відсутністю якихось офіційних документів чи власноруч написаної ним "бамаги" на кшталт Тимошенко до Дубини.

І...

Юлії Володимирівні Тимошенко суддя Кірєєв надасть змогу переїхати з камери № 242 (не забувши нагадати прихопити холодильник, їй привезений у СІЗО родичами, щоб не схудла до 42 кілограм першої відсидки) в якесь інше помешкання, з якого б Леді Ю протягом двох умовних рóків позбавлення волі вільно тільки б спостерігала за виборами Віктора Януковича на другий термін п'ятирічного президентства.


Але

ні "йолка", ні "капуста", міркую, не заборонять Юлії Тимошенко запросити до себе на чай Ріната Ахмєтова чи навідатися на почаювання до нього, щоб поговорити про ґарантії його бізнесу, якщо Юлія Тимошенко посяде в Президентському кріслі...

 © Карикатури  Олександра МОНАСТИРСЬКОГО. 

© Світлини Durdom.in.ua та Федора МЛИНЧЕНКА. 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Coco 07 Августа 2011 23:58
Увлекательно смореть фотографии. Стеб автора приветствую, хотя не совсем понимаю украинский язык. В тюрьме говорят на русском.

Лідія 07 Августа 2011 23:51
Згодна, що гроші Ахметова їй посприяють. І то буде добре, бо у неї є соціальна відповідальність. Голосуватиму за неї.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS