и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ЯНУКОВИЧ не читав КІСІНДЖЕРА


Віктор Янукович, як Президент, у благородній меті боротьби з корупцією зобов'язаний уповнозрíстно стояти на сторожі засадчого принципу державності - економічної самостійності та ефективної роботи державних інституцій.

  

Стосоввно останніх (тобто інституцій) зазначу про таке.

  

Але ж корупція, розумію, се не тільки хабар чи відкат, а й голосування "за того хлопця-парня". Приміром, "кнопкодавство" за верховнорадного прогульника Ріната Ахметова, котрий депутатські обов'язки, на думку пана Чечетова, виконує спонсоруванням верховнорадних законотворчих комісій.

 

 

Ото ж, порівнявши ті наміри Януковича з другом людини,що стереже державне подвір’я та державну комору від крадіїв чи охороняє кишені громадян від чиновників, здобутки Президента в сій царині, спостерігаємо, свідчать швидше про декларативність, спрямовану на окозамилювання ідеєю про сьогоднішнього доброго царя, який учора передвиборче нахвалявся "почути кожного", у кого, як виявилося, є гроші.

  

 

   

 

Позиція Гаранта доволі проста: солдат спить, а служба йде. Адже публічна інформація глави Держфініспекції України Петра Андрєєва алогічна в значенні відсутності судових справ стосовно не колишніх крадіїв, а тих, хто сьогодні сидить у владних кріслах.

   

Найбільший обсяг розкрадань іде через закуплю державою послуг і матеріальних ценностей. Мільярди бюджетних коштів продовжують розкрадатися за раніше створеними схемами. За нашими оцінками, обсяг збитків, завданих застосуванням різних незаконних схем, у тому числі держзакупівель в одного учасника сягає 10 мільярдів гривень.

 Міністр економіки Цушко, порівняно зі своїм попередником Данилишиним,

  

За півроку роботи на посаді міністра економіки Василь Цушко в 2010 році підписав 2600 дозволів на держзакупівлі в одного учасника, що істотно більше, ніж за два роки керівництва міністерством Богдана Данилишина, який зараз переховується за кордоном (близько 1000 дозволів).

Подібна інформація свідчить не про дієву боротьбу з корупцією (бо Цушко вже б давно повинен був розділити або лук'янівські апартаменти зі своїм колишнім колегою Луценком, або десь там у Чехії пити пиво ще з одним колегою - Данилишиним), а, міркую, містить політичну складову з прицілом на політичних супротивників і не дуже дружніх попутників.

  Один із них - Олександр Мороз, давній недруг Леоніда Даниловича Кучми. І мабуть через Цушка, офіційного очільника Соцпартії України, про щось попереджають сірого кардинала тієї політичної сили. Чи не про "правильне" голосування у Верховній Раді за 5 відсотків прохідного балу для партій на майбутніх виборах депутатів ВР?

 

  

 


  Отож боротьба Президента з корупцією - не системна, а вибіркова. Бо"налякавши" до смерті чиновників Львівщини вимогою повернути розкрадені бюджетні кошти, Президент не чує, приміром, голосу Анатолія Гриценка:

  

"Своя" компанія харчуватиме солдата за ціною 42 гривні на добу. При тому, що готуючи тендер, Мінфін (Ярошенко) і Міноборони (Єжель) письмово погодили максимальну ціну солдатського пайка в 32 гривні 60 копійок. Таким чином, за 2011 рік "свій" один виконавець, обраний Єжелем, обійдеться бюджету (народу) на 213 мільйонів гривень дорожче. Згідно норм Кримінального кодексу, йдеться про "збитки в особливо великих розмірах" і про верхню планку міри покарання.

Та найцікавіше, що один із членів команди Януковича (точніше - членкиня) Ганна Герман, практично визнавши сі злочини та їм подібні, цинічно відповіла Анатолієві Гриценку:

  

Ми підемо з влади, ви прийдете - от тоді й водитимете до ГПУ нинішніх урядовців.

І насамкінец. Євро-2012...

 

   

 

  Процитую Ксенію Собчак.

  

Я читала книжку "Мистецтво дипломатії" Кіссінджера. Він у ній пише: "Якби після Олімпіади-80 ми надали б Радянському Союзу можливість ще двічі провести Олімпійські ігри, то СРСР розвалився б самостійно без будь-якої політики з економічних причин.

Кометарі зайві. Тому просто згадаю таке: Новинá дня: Буква закону, яку так довго шукали чиновники, міліціонери, судді та прокурори, нарешті знайдена! Але чомусь буквою закону виявився значок $.

 

 

© Карикатура Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

 

© Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

Світлина Собчак Podrobnosti.ua

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Sanyek 14 Апреля 2011 12:13
А Киссинджер не читал Уголовный кодекс.

Анна 13 Апреля 2011 21:13
Согласна. А как вам это? http://censor.net.ua/ru/video_news/view/165076/inspektor_petrenko

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS