и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. МИКОЛА ТОМЕНКО "ґринджолить" БЛОХІНА


 

Побачиши в кінці грудня минулого року на одному з київських будинків осей заклик , не перейнявся клопотами українських уболівальників, бо до вітчизняного футболу ставлюся... та ніяк не ставлюся. Мені байдуже. Проте пригадав оте недолуге ґраффіті, коли занепокоєння про стан справ ув українському футболі, за повідомленням сайта   "Спортивне Криворіжжя", виявив слуга народу Микола Томенко, вважаючи, "що нині добрим керівником Федерації футболу України був би хтось із володарів "Золотого м'ячи": чи то Олег блохін, чи Ігор Бєланов, наіть за нинішніх умов виглядає кандидатура Андрія Шевченка. Варто було б розглянути і кандидатуру Олександра Заварова"... 

     Побажання віце-спікера Верховної Ради України шостого скликання базується на його переконанні буцім "національна збірна давно уже вийшла з царини національної і набула статусу улюбленої іграшки Григорія Суркіса. Професійні футбольні клуби не мають практично ніякого впливу на перебіг подій у ФФУ, а рівень судейства - і говорити нічого".

  

 

Нагадаю, в матеріалі "Лобановський, Блохін і Сабо потрапили до списку кращих тренерів", опублікованому сайтом "ЛІГА. новости", Олег Блохін за рейтингом Міжнародної федерації футбольної історії та статистики (IFFHS) посідає 79 місце в історії розвитку сього виду спорту за останнє п'ятнадцятиріччя. Не сперечатимуся - чи високе се місце; але й не запитуватиму - чи се місце не дуже й престижне у тому рейтингові? Бо хто зна, чи Микола Томенко керувався показниками згаданого рейтингу, вболіваючи за український футбол, а чи у Миколи Томенка є особиста зацікавленість у відстороненні Григорія Суркіса від футбольної влади за якесь там "непорозуміння" між керівником ФФУ та слугою народу Томенком?

Адже не так уже й давно на сайті Gpravda.com в матеріалі "Кому НЕ нужна Олимпиада в Украине" підіймалася завіса над діями певних українських високопосадовців. Процитуємо без коментарів:

  

  

  

Передбачаю, функціонерам ФІФА непорозуміня між Томенком і Суркісом теж відоме. "Доброзичливці", знаємо, завжди знайдуться. Та як там не було б насправді, ФІФА рішуче зреагувало на кампанію відсторонення Суркіса від керівництва федерацією та на висловлювання Миколи Томенка стосовно усунення Григорія Михайловича з місця очільника національної федерації. Ще й зробили те без якихось дипломатичних розшаркувань та натяків, заявивши, що жорстко реагуватимуть на тиск української влади у перéбізі не сприятливих для Суркіса подій.

  

Але, міркую, ся підтримка європейських колег - позувáння перед поки що діючим функціонером від українського футболу, бо незамінних людей, знаємо, нема. І Суркіс не виняток, щоб перейматися Миколі Томенку наслідками "одна тисяча першого китайського попередження". Тому мабуть і сподівається, що й для Блохіна можна буде застосувати досвід "пропихування", набутий колись ув історії з "Ґринджолами" - виконавцями-одноденками так званого Помаранчевого гімну "Разом нас багато"...

©. Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

QQQ 04 Февраля 2011 12:30
Томенко ще й науковець! Автор світових відкриттів! Відкрив: закони всесвітнього тяжіння, збереження матерії тощо... "Друкар книжок небачених"!..

Некто 03 Февраля 2011 17:17
Хитрий Коля! Слуга народу херів.

Антон 27 Января 2011 01:07
Ще одне свідчення про Общєство огранічєнной отвєтствєнності - Верховна Рада України. Хтось оце недавно пхнув у очі Ющенку плакатик з словом "Паскуда"? То й томенківцяв не завадило б те слово почути.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS