и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ЗАГРОЗА ЧИГАЄ НА ЯНУКОВИЧА (...что за мерзкая рожа?)


Одразу зазначу, не чув від якогось нєґодяя-негідника чи й шляхетної та порядної якоїсь людини про намір загрози здоров'ю Президента України. Фізичному здоров'ячкові. Он, щиро радіємо, й ґеліокоптер у Віктора Федоровича мабуть безпечно надійніший від ґвинтокрúлів президентів Злучених Штатів чи зфедералізованої Росії.

Кажу "мабуть надійніший", бо українським платникам податків се стрімке дводвигунне диво обійшлося втричі дорожче.

Але що ті гроші? Йдеться ж про безпеку Президента та його затишні умови перельоту, які власне й здорожчали сей повітряний апарат на якихось там 10 мільйонів уйов.

Але мова про інше...

Угледівши в обідню пору на сайті "Обозрєватєль" заголовок матеріалу "Лозінскій в судє сломал мікрофон", тýпо клацнув save as, аби переглянути його ввечері. На жаль, обставини змусили повернутися до мого наміру лише через кілька днів. Зайшовши через Safari на адресу: http://obozrevatel.com/news/2010/12/24/412187.htm, знайшов сторіночку

  ,

 

яка з якогось дива не відповідала на мій запит. Повторив ту спрбу через Google Chrome. Але й від сьогó пошуковикá було стільки користі, як від обіцянки чинного Президента "Україна для людей!"

Довелося розгрібати сміттєзвалище на робочому столі компютера в пошуках того матеріалу. Зазначу, встиг забути його назву. Але пофортунило. Точніше - був із якогось дива наполегливим у тій дурній справі.

Але, міркую, не марно!

 

Бо загроза зависла, якщо й не над чесним ім'ям Віктора Вікторовича Януковича (хто не знає, депутата Верховної Ради України та одного із синів теперішнього глави держави), то ознаки загрози фізичному здоров'ю депутатові від Партії регіонів існують реально.

Адже, уявімо, в якійсь там Хацапетівці Донецької області хтось із наших громадян, колись там прочитавши на "Обозрєватєлє": "В Днєпровском судє Кієва проходіт чєтвьортоє засєданіє по дєлу бившєґо нардепа от БЮТ Віктора Лозінского. Он успєл оґорошіть всєх єщьо до начала суда: сідя в "клєткє" сломал мікрофон", запам'ятав осю інформацію.

  

 

Зайве нагадувати, за пошкодження державного майна (мікрохвона в Дніпровському суді чи, приміром, депутатського піддýпносрачного прúстрою (який однопартійці Віктора Януковича пошкодили об голову БЮТівського депутата) винуватець повинен відповідати в карному чи адміністративному порядку.

Але що там якийсь мікрохвон чи згадуваний прúстрій порівняно з життям людини, яке відібрав у пересічного українця колишній депутат Лозинський?

Адже "Обозрєватєль" наступним абзацом збуджує кров читача: "Лозінскому ґрозіт пожізнєнноє заключєніє" за смерть Валерія Олійника.

  

    

Й ото, уявімо, що буде, коли хтось із осих хвацьких хлопців чи просто будь-який чесний громадянин незалежної України, в якій уже сьгодні вони всі щасливі,

    

добряче запам'ятавши про зламаний мікрохвон та вбивство людини, випадково зустрінуть десь у колишній Хацапетівці чи в сучасному Донецьку осьогó громадянина, чию світлину не забув опублікувати "Обозрєватєль"? 

  

Та й уявляти не треба!!! Бо наші громадяни свідомі - одразу кинуться в міліцію, щоб затримати злочинця. А ще якийсь дільничий міліціонер трапиться чи "беркутівець", то й не далеко до застосування зброї. А там... Не приведи Господи, бо кулі чи омонівському кийкові байдуже, що "Обозрєватєль" помилково опублікував не просто фоторобот злочинця в особі колишнього депутата Лозинського, а чудову світлину діючого депутата Януковича!

Що ж його робити? На "Обозрєватєлє" спростування не побачив. А те, що й сам матеріал кудись заподівся з отією світлиною, маловтішно. Бо у наших людей, яким чинний Президент обіцяв Україну, пам'ять цупкá. Ось, на приклад, що пишуть в коментарях до згаданої публікації малосвідомі громадяни (мову ориґіналу збережено):

  

 А мне понравилось очень, это на их будущее пусть уже сушат сухари, твари!!!!!!!!


  

 Не, ну это не по понятиям!!


  

 

Это даже не смешно. Надо оштрафовать газету на пару лимонов, чтобы повадно не было. Давйте вместо Лозинского дочь Тимошенко это ближе к теме.


  

Редактора необходимо гнать в три шеи, чтобы неповадно было другим, а то им все мало свободы.


   

А это что за мерзкая рожа над статьей?

 

P.S. Коментарі, зрозуміле, зникли разом із матеріалом.

А я звертаю увагу читачів, що на світлині аж геть не Лозинський. Тому, побачивши осе обличчя з екрана телевізора під час трансляції засідання Верховної Ради, не поспішайтн телефонувати в міліцію. Тим паче, зустрівши на вулиці, не намагайтеся затримати. Се - моя щира порада.


І насамкінець стосовно Лозинського... Ми ще можемо почути, що  убієнний чоловік був терористом чи іншим покидьком. І... бац! Лозинському повісять на лацкан орден. Ну й виплатять, зрозуміло, грошову винагороду за моральні збитки.

 

 Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Ізя 07 Января 2011 02:13
Нічаво! Папа - вуличний боєць, загартований. Відіб'є сина у "поганих хлопців"...

Мария 05 Января 2011 22:40
А и впрямь рожа нагловатая.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS