и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Петро ЦИГАНКО: "НАМ ВИСТАЧИТЬ П'ЯТЬ СОТЕНЬ ПРОФЕСІОНАЛІВ"


Потрапивши на відкрите засідання Політради Ліберальної партії України в якості фотокора, вловив себе на думці, що по-доброму заздрю заповзятості людей, які в тому заході взяли участь.

Їх, учасників сього засідання (переконався не так з публічних промов, як із "підслуханого" в колуарних розмовах), ніхто не заганяв на се політичне дійство ні продуктовими наборами, ні двадцятигривневими купюрами за майоріння партійними знаменами, ні протестною "політичною" непокорою під Кабміном заради захисту власного бізнесу. Вони, не побоюся сказати слова, які сьогодні не в моді - прийшли за покликом серця.

Тим паче, що лібералам на найближчих виборах до складу найбагатших слуг народу (тобто під скляним куполом архітектора Заболотного) світить ще тьмянíше порівняно навіть із першою лампочкою гаркавого Ілліча. Адже комуністи Симоненка все ще затуманюють людям мозок насправді ліберальними ідеями, видаючи їх за марксистсько-лєнінську утопію.

А масовість психозу в поділі суспільства на "регіоналів" і білосердечних все ще домінує. Тобто в інформаційному полі приватних засобів масової інформації переважає штучно, бо за однією й другою політичною силою стоять фінансові клани. Насправді ж партійністю там і не пахне.

А ось вони, сі громадяни, попри реалії нашого політичного сьогодення, про які осе щойно мовив,

  

таки з'їхалися на засідання з метою подальшого розвóю в суспільстві засадчих принціпів чітких політичних переконань стосовно побудови моделі суспільства на ліберальному світогляді. Й головним питанням втілення сих ідей у найближчий час постала мета висунення

  

Скептично поставившись до сих наполеонівських планів українських лібералів, звернувся з проханням дати коротеньке інтервью до очільника Ліберальної партії України Петра Циганкá.

Мене ледве не розчулила заповзятість ваших партійців, якій щиро позаздрив. Бо вже нікому не вірю. Кажу про політиків. Ухвала ж Політради про участь у виборах свідчить, що лейтенант таки мріє про генеральські погони?

- Під лежачий камінь, знаємо з досвіду, вода не затече. А стосовно генералів...

Відомо, що не стоптавши чобіт лейтенанта, та ото вмить ускочити в генеральське крісло - такого не буває. Кажу про справжніх генералів, як керманичів розбудови державних інституцій, а не уявних у фантазіях завсідників нинішньої політичної "Палати № 6". Адже задля сього треба пройти тернистий шлях, здобуваючи досвід.

Ви в запитанні зазначили про заздрість - кажу про позитивний сенс у тих словах. Проте віра й цілеспрямованість наших партійців пояснюються просто - вони і собі, й дітям своїм та онукам, і загалом народові хочуть справді кращого життя. Вони вірять в нашу партію і покладаються на її керівництво.

Формально чи ні, але те, що люди в лютий мороз вихідного дня, коли всі намагалися не поткнути ніс з теплого помешкання, приїхали в Київ, щоб узяти участь у конференції - свідчення щирої підтримки ідей нашої партії, відданої віри в її майбутнє та готовність до партійної роботи.

Все це може виявлятися в різних формах. Наприклад, скажу, коли на сторіночці УНІАНу з'явилася інформація про наше зібрання та його мету, то мені перетелефонував львівський журналіст. Він, щиро радіючи, що наша політична активність відновлюється, поінформував мене й про особису активність - ту УНІАНівську інформацію журналіст розповсюдив серед трьох з половиною тисяч своїх інтернетівських "френдів". Тобто люди на щось таки сподіваються і на когось покладаються. Але й самі щось задля того роблять.

І те, що сьогодні дехто намагається переконати людей у відсутності третьої політичної сили теж багато про що свідчить. Та й саме визначення, яке намагаються людям утовкмачити в свідомість про третю, четверту чи якусь аж нáдцяту політичну силу відволікає від розмов про те, що дев'яносто дев'ять відсотків людей хочуть не просто гасел про покращення життя, а й реальних дій та результатів, щоб жити по іншому - заможніше, а  не як ото вони животіють сьогодні.

Тому треба уповен голос говорити не про надумані третю чи четверту силу, а говорити, що насправді відсутня і перша, і друга політичні сили. Нема їх! Нема ні коаліції, ні влади, які треба міняти не на двадцять чи й п'ятдесят відсотків, а... Усіх! І ті, хто з'їхався на конференцію, в цьому щиро переконані.

Лібералів ув Україні тридцять дві тисячі?

В Україні лібералів мабуть стільки, скільки людей хоче конкретних змін на покращення свого життя. Тобто - дев'яносто дев'ять відсотків громадян, про які осе щойно згадав. А членів Ліберальної партії - тридцять дві тисячі.

Теж немало, щоб перемагати на виборах, ідучи у владу.

Немало. Але скажу вам отаке.

Про Ліберальну партію знаю геть усе, бо, напівжартома зазначу, що я - її ходяча історія. Й ото дуже добре пам'ятаю не тільки часи, коли у нас було сто тисяч партійних багнетів, а й те, як оту армію партійців створювали. Не кажу, що то було халтурою. Але багато людей було малоактивних. З різних причин. Проте ні вони партії, ні партія тим людям були навзаєм не потрібні. Тому ми стосовно кількості членів нашої партії усвідомлено провели роботу, щоб серед наших партійців залишилися тількі ті, кому потрібна наша партія для втілення її статутних завдань.

А тридцять дві тисячі небайдужих, зазначу, велика сила, бо вона одностайна на шляху до мети.

Практично ж кількісного складу, якщо поглянути на всю ту Верховну Раду, на Кабмін, на всі ті комітети й підкомітети - державні й недержавні, тобто, якщо кинути оком на армію українського чиновництва та жалюгідні результати його роботи за величезні гроші, які на службовців витрачаються, то можна сказати, що сотень п'ять справжніх професіоналів дійсно б змогли змінити обличчя нашої держави.

Тобто, повертаючись на початок нашої розмови, скажу, що генералів треба ще готувати, навчаючи їх нашій копіткій політичній праці. Потрібен лиш час. Бо найголовніше вже є. Це - віра в нашу справу. І є оптимізм. А се - переконливі ознаки, що люди люблять державу, яка зветься Україною. Є віра, то є й упевненість, що Україна неминуче буде такою, якою її хоче бачити більшість її громадян.

Дякую, що знайшли час на розмову.

Навзаєм за небайдужість.

 

P. S. Політрада Ліберальної партії України ухвалила оновлений список керівного складу партії.

  

© Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

Кузя 17 Августа 2012 02:04
И Щербань такой молодой...

t 09 Июня 2012 14:09
сколько национальностей вмещают 500 профи...

Dimon 25 Февраля 2012 13:22
О них вообще впервые слышу, хотя в паутине узнал, что одна из старейших партий. Пора взрослеть.

Гліб 22 Февраля 2012 13:57
5 сотень нормальних державців. Фантастика. Навіть одного нема й не буде.

l 21 Февраля 2012 17:59
Да идеи у всех правильные. Но что происходит, когда люди приходят к власти. Нужно шире о себе заявлять, идти в народ, как это делали большевики. Хотя, знаем, не они организовали революции, а только ими воспользовались.

Опанас 21 Февраля 2012 15:40
Що у вас із сайтом? Стаття рве екран. Хоча всі інші відкриваються в нормальному режимі.

Льоша 21 Февраля 2012 10:13
Кто старое вспомнит, тому глаз долой. Это для kkk и прочих, кто не понимает, что в ЛПУ давно лидеры нового образца. Я увидел искренность в словах их лидера.

Пётр 21 Февраля 2012 08:51
Либералам нужно проснуться в нужное время, когда уже поднадоевшие игроки окончательно отвернут от себя граждан. Удачи!

Гнат 21 Февраля 2012 03:30
Видаліть грубощі.

kim 20 Февраля 2012 14:54
Ok!!!

ddd 17 Февраля 2012 01:49
Якщо у них секретаріатом керує таке єбанько, як Олег Галенко...

Ізя 17 Февраля 2012 01:26
Розповім про свої особисті враження від ЛПУ. До появи донецьких я ще не бачив таких єбальників, як у лібералів. Жирна бандитська морда, комір сорочки ледь не розриває товста шия... На світанку незалежності України лібералів різали, як свиней. Почали із Євгена Щербаня. Його "завалили" прямо в аеропорту Бориспіль, на злітній смузі, при жінці та дітях. Заїхали на аеродром і ліквідували. Тоді політрада партії почала тікати за кордон. Але Володимир Щербань лишився. Щоб грабувати бідолашну Слобожанщину... Ліберали - брехуни та піздоболи.

kkk 17 Февраля 2012 01:20
Їм не вистачає Вована Щербаня з його свинячим рилом... http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A9%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8C,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Анна 16 Февраля 2012 21:25
Так много девушех хороших... Партия герантологов?

Свиридов 16 Февраля 2012 19:19
А ви самі в щось вірите?

Sanyek 16 Февраля 2012 09:57
По чем нынче фотокоры?

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS