и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Микола МЕЛЬНИЧЕНКО. ЖУРНАЛІСТИ - ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ ОЛІҐАРХІВ


Пане Миколо, помітивши Вас неподалік приміщення Печерського суду, поцікавлюся, з якою метою туди навідалися?


Розмовляв із людьми, спілкувався з депутатами від опозиції загалом та з тими, хто захищає Юлію Тимошенко в суді, торкнувшись питань про найнагальніші завдання опозиції.

Адже нинішня ситуація - наслідок тотальної продажності, включно з державними високопосадовцями від блоку Юлії Тимошенко, які за гроші включали в партійні списки продажних шкур.

Як сказала одна мудра людина: - Підписуючи список кандидатів у народні депутати, Юлія Володимирівна підписала собі вирок, керуючись думкою: "Візмемо з оцього негідника 5 чи 10 мільйонів, а потім його контролюватимемо". І що - проконтрулювали?!

З'явилися "тушки", які сплативши керівництву БЮТу й "Нашій Україні", згодом відмежувалися від Тимошенко, виправдовуючи "зраду" словами: "Ми купили квиток! А вийдемо на тій станції, на якій нам заманеться! Ви нам - не указ, щоб у вашому товаристві їхати до якоїсь там безіменної станції, змусивши нас сидіти у вашому вагоні!"


Або "їхати" в автозаках, пане Миколо, якщо не захочеш бути "тушкою".

Чи не тому на установчому з'їзді партії "Українська люстрація" не бачив мільйонерів, щоб убезпечитися від перекúнчиків?


Перекúнчики... Не кажіть, "Гоп!", як кажуть, поки не перескочиш. Довіряти на слово, переконався, нікому не можна. Тому десять чи й більше відсотків людей, присутніх на установчому з'їзді, не залучатимемо до нашої роботи, бо вони вже нехтують зобов'язаннями, взятими ними з особистої ініціативи.


Мій принцип: - Підтримуєте нашу ідею? То впрягайтеся в роботу, не зазираючи в партійну кишеню.

Бо не може бути проплаченої щирості й відданості справі. Та й гроші на ті зарплати мені треба у когось узяти. Чи не так?!

Про сумний приклад співпраці БЮТу й "Нашої України" з оліґархами щойно згадував, аби наголосити, що я ніколи не залежав і не залежатиму від людей, які проплачуюють прохідне місце в списку.

Я - патріот України, згуртовую людей, які усвідомлюють, що сьогоднішні скоробагатьки повинні сидіти не під куполом Верховної Ради чи у владних кріслах, а на нарах, повернувши в державну скарбницю хоча б половину ними вкраденого у народу України.


Як приклад - Пінчук, котрий протягом якихось кількох років зробився мультимільярдером, зашорюючи тепер благородною позицією філантропа очі громадянам, доведених до злиднів. Бо у нього і йому подібних є гроші, пограбовані у нас з вами, щоб через засоби масової інформації зомбувати люд політикою, вигідною оліґархам.

Наприклад, питання продажу в Україні сільськогосподарських земель, широко висвíтлюване телебаченням як неймовірного блáга для українців. Але ж не забуваймо, що телеканали у приватній власності оліґархів не тільки з телекамерами й мікрофонами, а й із журналістами. Бо "акули пера" - теж їх приватна власність. Адже журналіст, висловивши об'єтивну точку зору, яка суперечить редакційній політиці окозамилювання, поповнює армію безробітних.

Ви чули, щоб журналісти в телеефірі висловили сумнів стосовно того "блáга" - продажу плодючої землі? І не почуєте! Бо оліґархи сплять і мріють, аби в Україні були пани та кріпаки. Адже зараз власниками землі є кілька мільйонів людей. А коли земля почне продаватися, то реальними її власниками буде кількатисячна сімейка, яка сьогодні контролює 90 відсотків національного багатства України. І їм потрібно не тільки узаконити продаж землі, а й створити нестерпні умови для простих людей, щоб народ зубожів до останнього.


Але ж Перший національний телеканал - державний? А й на ньому, бачимо,  м'яко стелять намірам узаконеного продажу сільськогосподарських угідь.


А чому дивуватися, знаючи, хто сьогодні при владі? Це причинно-наслідковий зв'язок. Бо якщо, приміром, в програмі "Свобода слова" Савіка Шустера є свобода слова, то - вибачайте! Телеканали одурманюють людей. Включно з Першим національним каналом, куди на гарматний постріл не підпускають патріотів України і людей, які категорично заперечують намірам продажу ріллі, садів, виноградників і хмільників, сінокосів і пасовищ; покладів і перелогів. Бо українські оліґархи - "одна ґрупіровка", близька до Президента, воюючи з іншим угрупуванням, обласканим ґарантом Конституції, найменше дбають про інтереси народу.


Отакий безпросвіток?


Та ні, якщо нагадати про суд над Тимошенко, спланований владою як кримінальний процес. Насправді ж - політичний.

І я аплодую команді Тимошенко, яка зуміла нам і світові показати цей фарс, як факт переслідування опозиції. Бо бачимо, що Тимошенко судять за якісь віртуальні збитки, які ніби-то вона, перебуваючи на посаді ЄЕСУ, завдала Україні; бачимо, ніби-то від України вимагають 450 мільйонів доларів отих віртуальних збитків.

А є й реальні збитки державі - мільйони доларів, украдених у неї. Цей фактаж - на записах так званих "плівок Мельниченка". То чому Генеральна  прокуратура не хоче розслідувати ці реальні злочини? Адже, здається, після Помаранчевої революції повинні були розставити крапки на "і".


Ким, пане Миколо?! "Руками, що не крали"?Теоретично таке могло бути. Згадаймо: "Злодії повинні…"

Зрозуміло, що при Ющенку не було розставлено ті крапки, бо й він, переконалися, з тієї  ж коґорти - член банди, яка нещадно грабувала й грабує Україну. І я найближчим часом звертатимуся до Генпрокуратури по кожному факту злочинів - в першу чергу економічних.

Наприклад, щоб порушили кримінальну справу за фактом емісії, яка була 1999 року. Тут є факти, а не Юлині віртуальні 450 мільйонів доларів, які не поклала до власної кишені.

Важливою залишається й справа Ґонґадзе, яку зараз дехто намагається подати як особисті "розборки" між Кучмою і Мельниченком. Мовляв щось вони між собою не поділили. Насправді ж, люди добрі, ні!


Бо це зіткнення не особистих інтересів (принаймні з мого боку), а протистояння світоглядів на питання: "Должєн вор сідєть в тюрмє чи ні?"; людина, яка прийшла у владу, щоб обкрадати народ, повинна бути покарана чи ні?Розкриття замовників убивства Ґонґадзе потягне за собою розкриття й економічних злочинів? А якщо цю справу "розкриють" тільки до певної межі, покаравши лише виконавців?

Чи не тому занепокоєння у влади викликає інформація про створення вами партії "Українська люстрація"?


Партія обов'язково буде. Найближчими днями подаємо підписи і документи на реєстрацію в Міністерстві юстиції. Але у мене нема рожевих окулярів, щоб повірити, що Мінюст не чинитиме опір і не вставлятиме палиці в колеса партії Мельниченка, яку назвали "Українська люстрація". Тому що не тільки ми, а й наші недруги чітко усвідомлюємо, що за цю ідею, за цей світогляд, з якими підемо на вибори, нас підтримають мільйони, щоб очистити владу від корупції, відігнавши від державного корита хижу зграю.


Повертаючись до розмови про тимошенківські "віртуальні мільйони", запитаю: - Списання двадцяти шести мільярдного боргу з енергопідприємств Коломойського, Ахмєтова та інших товстосумів, коли пенсіонеру не вибачають копійчаного боргу - це віртуальний злочин чи порятунок тих підприємств від банкрутства?


Тут своя оборудка, про яку двома словами можна сказати - хитра схема. Але хто списав ті борги? Верховна Рада України! Ті, хто на крадіжках державного майна стали оліґархами; ті, кому дуже вигідно, купивши виборчі округи, провести у Верховну Раду 250 своїх кишенькових депутатів, які б і в майбутньому стояли на захисті економічних злочинів оліґархів.


Тому закликаю: - Не купуйтеся на їхні обіцянки!

У нас попереду складні часи - вибори практично в умовах громадянської війни, якою оліґархи в Україні пішли проти її народу.

І пам'ятайте, щоб утілити лозунг нашої майбутньої партії, яким закликаємо "Захисти своє!", треба вигнати з України окупантів, які засіли у Верховній Раді.

Обрати депутатами Верховної Ради треба людей, які ніколи не були при владі, а отож не заражені "вірусом Кучми", який "підхопили" і Ющенко, і Тимошенко, і Янукович.

Тому треба на виборах зробити владі вакцинацію від того вірусу. Бо чим більше в сесійній залі Верховної Ради буде людей, які ніколи не були при владі, тим швидше відбудуться реальні зміни на покращення життя трудящих людей, а не злодіїв.

Мафії, яка призначає депутатів і президентів - не місце в України.


 

© Світлини Олега ФЕДОНЮКА, Федора МЛИНЧЕНКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

ТаррррАссс 16 Сентября 2011 23:41
Мичало б! Бидло продажне.

Sanyek 14 Сентября 2011 22:42
Мда... Надбровные дуги у майора мелковаты - фуражка на нос.

Одноклассница 14 Сентября 2011 22:38
Пусть сам покается. Но не дай Бог вернется на должность.

Крикун Д. 14 Сентября 2011 22:35
10 % у Мельниченко отказалось, догадываюсь, спонсировать эту бредовую идею? Только 10 % здравомыслящих. Печально...

Анна 14 Сентября 2011 20:07
Цитатка: "Схвалені Верховною Радою законопроекти щодо списання великим приватним енергокомпаніям, облгазам та обленерго 26 млрд гривень боргу перед державою, є соціально несправедливими, тому що у такому випадку потрібно було списати і борги малозабезпечених верств населення перед цими компаніями".

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS