и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Федір МЛИНЧЕНКО.БІЛЕ ♥ МОРЕ


Матеріал опубліковано 27 жовтня. Редаговано 26 грудня.Штатні критикани від реґіоналів та інших опонентів Тимошенко ще довго висловлюватимуть своє "хве" чи "хве" з приводу ІХ з'їзду партії "Батьківщина", шукаючи обрáз і зневажень (скажу від себе) в такú справедливих словах Леді Ю стосовно колишнього помаранчевого соратника - Ющенка Віктора Андрійовича. І ще довго продовжуватимуть робити се, щоб публічним доносом нацькувати на неї провíдця "любих друзів".

 

Але ж не вина Тимошенко, що Ющенко не те що відійшов від ідеалів Майдану, а навіть за них не брався руками,

 

 

 

які "нічого не крали".

 

Тому не цитуватиму й не говоритиму про те, що вже вихлюпнули провідні інформаційні аґенції в Інтернеті. А, мінімізуючи словесну оповідь осієї події,

 

 

 

подам світлúни, як неупереджене свідчення маленьких і більших, яскравих і буденних, і навіть журливих - а проте об'єктивних фрагментиків у фіксації нашої найсучаснішої історії вияву народної довіри, що

 гасла Помаранчевої революції

 

 

 

можуть, якщо ми того захочемо, матеріалізуватися всупереч намагань уже теперішніх "любих друзів і реґіоналів" їх спаскудити.

 

 

 

 Але ж про Віче...

 

 

 

Ось, приміром, дрібна деталька - парасольки. Зрозуміло, що білі; зрозуміло, що з символом Ю.

 

 

 

Але, цікаво, люди до сих предметів не виявляли сувенірного ажіотажу, як було се, пам'ятаємо, на Помаранчовому майдані з помаранчивими стрічечками, а ставляться до турботи організаторів виключно з метою практичної необхідності - раптом задощить?!

 

Проте погода аж благоденствувала, позбавляючи недругів Юлії Тимошенко в нагоді спекулятивно дорікнути їй у засобах масової інформації своїми дурними звинуваченнями, приміром, у масовому переохолодженні громадян. Осінь... Застуда... Нéжить (російською - насморк). Але не у "фарт" для обох Вікторів (Андрійовича та Федоровича) замість негоди - осяйне надвечір'я.

 

 

 

Відчувалося, що на сьому народному Вічі тих, хто ловить ґав чи випадкових людей - не було.

 

 

 

Але не всі, зрозуміло, поводилися отак розкуто. Приміром, ось міліціонер у "капітанських" погонах щось там наполегливо виговорює дядькові, котрий приїхав, як видно зі світлини, з Краматорська.

 

 

 

А дівча, побачивши, що на них спрямовано об'єктив фотоапарата, весело щось там чи сказало вельми суворому міліціонерові, чи й сам той наглядач за порядком почув, як дівча комусь розповідає по мобілці, що їх фотографують, бо різко обернувся в мій бік, сталево пронизуючи фотографа-"нахабу". А дядько з Краматорська, бачимо, перелякано заховався за транспорантиком "ВОНА переможе", схопивши його догори ногами!

 

 

 

Провінція все ще менш розкута від столичних городян. Хоча з отого дядькового "переляку" можна зробити висновок, що люди більше бояться міліції, ніж їй довіряють.

 

Проте "господарювала" на Майдані не міліція, спостерігаючи чи то за порядком на ньому, чи більше за за самим Вічем,

 

 

 

а господарювали "наметові штаби",

 

 

 

в яких можна було одержати будь-яку інформацію програми Народного Віча

 про висунення кандидатом у ,

 

оголошеного Турчиновим.

 

 

Україна, що з'їхалася на Майдан, вибілений від обіцяльного помаранчу,

 

 

 

 підтримала сю пропозицію

 

  

 

 

 

 

 зібравши 150 тисяч люду.

 

 

 

 

Аж ось, коли рання осіння ніч на тлі малесенького неону готелю "Україна" заекспресувала Розп'яття (символ убієнних енкевидистами громадян УССР у підвалах Жовтневого палацу)

 

 

 

на сцену, викликавши маленьке здивування, вийшов Леонід Кравчук ("промови", а точніше заклики Тараса Петрененка, Павла Зіброва та інших можна й не згадувати).

 

 

 

Наказавши Юлії Володимирівні перемогти на виборах 17 січня,

Леонід Макарович з таким виразом на обличчі

 

 

 

відгукнувся про її конкурентів, що не довелося сумніватися у його щирості.

 

Цікавою виявилася дрібна деталька, помічена мабуть тільки мною. А сáме - коли на сцену вийшла Тимошенко,

 

 

 

то на башті будівлі профспілок

 

 

 

висвітилася реклама вистави Ігора Афанасьєва "Самотня леді" на сцені театру "Сузір'я".

 

 

 

Я аж розсміявся тій детальці, спостерігаючи з пагорба, на якому стоїть будівля колишнього Інституту шляхетних панянок, за морем люду на майдані - Леді Ю самотньою не назвеш

 

 

 

Але найбільше мене зачепило, як кажуть, за живе - не кількість людей, ні їх кілька годинний терпець вистояти на ногах, ні велика кількість приїжджих... Найбільше мене пройняла ося літня жіночка, яка на парапет підземного пішохідного переходу поклала ковіньку.

 a

 

Сама сюди придибала, - сказала мені жінка, побачивши, що її фотографую, - а ви там напишіть, що тільки одній їй ще вірю...

 

 

 

Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

Изя 18 декабря 2009 01:13
А бабка на последней фотографии себе подумала: и нахрен вы мне все нужны? Тю на вас, политиканы... Пойду-ка я лучше домой, телесериал посмотрю...

gggg 28 Ноября 2009 00:00
Дайош абсолютную монархию и королеву Юлию Первую! Парлямент - разогнать, Кабмин сократить, Конституционный суд нахрен не нужен! Страной правит королевский совет из 20 человек! Пожизненно! Личная ответственность. И никаких выборов! Всё, что планируют потратить на выборы - кинуть на социалку и коммунальное хозяйство!

Пётр 10 Ноября 2009 16:42
Фото Кравчука о-о-очень ємоционально!

Гримчук О. 10 Ноября 2009 03:15
О, ніби й сам тут побував! Я - з вами і за вас!

Хвома 07 Ноября 2009 14:18
Сєня вякнув, що про грип знали ще в квітні - кака Юля!

sanyek 06 Ноября 2009 23:23
"Руки не крали" це 5 з +

Sol 05 Ноября 2009 22:10
Переконливо. А чи був автор на з'їзді Януковича, після якого бджоляр прогнав геть від себе кума Гришка? І чи не відкличе звання народного з Тараса П. за підспівування Юлії?

Анна 05 Ноября 2009 19:04
Про "охолодження" вельми вдало підмітив автор, бо ось уже в розповсюдженні грипу дурні голови звинувачують Ю. Т.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS