и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / "БЮТ УСУВАЄ ПОСЕРЕДНИКА" - каже Семен БОРИСЕНКО


Семен Борисенко, депутат Київради від Блоку Юлії Тимошенко та заступник голови постійної комісії Київради з питань ЖКГ, коментуючи запропоновану акціонерною компанією "Київводоканал" тристоронню угоду між ЖЕКом, "Київводоканалом" та мешканцями Київа, наголошує, що депутатська фракція, яку він представляє, виступає за формалізацію двосторонніх відносин між постачальником послуг та їх споживачами. Тобто, вважає Семен Борисенко, у сьому ланцюжці ЖЕКи виявляються зайвими.

Сьогодні, - каже Семен Борисенко, - склалася ситуація, коли "Київводоканал" надає послуги ЖЕКам, а ЖЕКи передають їх киянам. Але окремий ЖЕК чи й усі, що є в столиці України, не може впливати на якість сих послуг, уникаючи відповідальності за якість води, що водогоном надходить в квартири киян. Запропонована тристороння угода сю проблему не усуває.

Тому комісія Київради з питань ЖКГ, прагнучи спростити процедуру, пропонує запровадити двосторонню угоду виключно між відповідальними сторонами, усунувши посередника.

Ініціатива "Київводоканалу", - продовжує Семен Борисенко, - укласти хоч якусь угоду про надання послуг - уже крок уперед. Тому комісія Київради з питань ЖКГ готова погодити тристоронню угоду за участі й ЖЕКів, і споживачів, але за умови, що вона, угода, буде чинною до травня 2010 року.

Згідно досягнутому домовленню, до першого травня 2010 року "Київводоканал" зобов'язується підготувати й підписати двосторонні угоди між постачальником послуг та споживачем послуг.

Наразі відомо, що керівництво АК "Київводоканал" погодилося з умовами, запропонованими депутатами Київради, які проект ухвали про тристоронню угоду подадуть на розгляд найближчої сесії Київської міської ради.

 

 

© Світлина Федора МЛИНЧЕНКА.

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Антон 13 Октября 2009 13:34
Водоконал проигнорирует эти планы, как все остальное происходит в Украине.

Волощук 30 Сентября 2009 12:15
Нас просто розпорошили по куточках. А треба йти до таких депутатів, які хоч якось намагаються стримати наше пограбування, створюючи якісь ради, об'єднання, в яких працювали б люди не за гроші, а з доброї волі, щоб здолати ту банду негідників.

Владимир К. 23 Сентября 2009 18:40
Эта тварь после галиматьи в своих двух книгах планирует издать очередную "Исповедь" как стать миллионером. Когда же это прекратится?!!

Ігор Солод 23 Сентября 2009 10:57
Гарне починання! Але Космос його заблокує, адже чиновники втрачатимуть заробітки.

Sanyek 23 Сентября 2009 00:28
Сьома Борисенко, дай мне 10 соток! Оставлю № мобильного, если маякнешь.

Sol 20 Сентября 2009 12:38
Уроды, повысив на 5 % стоимость хлеба, снижают на 5 % оплату комуслуг. Один хазяин, один карман.

Сергей Вертко 19 Сентября 2009 17:58
Та тільки землю собі розбирають, продаючи її.

Віктор Гуменюк 19 Сентября 2009 13:34
Не вірю, що наведуть лад у цій справі.

Павел Воробьев 18 Сентября 2009 16:55
А що з гарячою водою, ліфтами? І що робити з цим космічним дебілом?

Гончаренко Е. 18 Сентября 2009 10:16
Ворон ворону, знаємо...

Анна 17 Сентября 2009 18:53
Бюту давно треба стати більшістю в Київраді. Методи добре відомі.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS