и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Володимир БОНДАРЕНКО про МИ ЗАПЛАТИЛИ ЗА ЇХНЮ П'ЯНКУ


Поставити на сторінку ПоЛІТиКИ сю МАЛЕНЬКУ СЕНСАЦІЮ - інтерв'ю з Володимиром Бондаренком, депутатом ВР України від блоку Юлії Тимошенко, спровокувала знаменна подія в житті мешканців Борщагівки, які жодня, проїжджаючи київською вулицею Святошинська, кілька років поспіль бачили гасло, з'явлене в часи Помаранчевої революції.

   

Не скажу вичерпно, що змінилося? Чи ґеї вже НЕ "за Литвина", чи Литвин не виправдав ґейської довіри... Але ось днями те славне нагадування про помаранчово-голубу романтику хтось підло заквецяв, забравши у людей те, до чого вже й звикли. Бо ось - пуста, гола стіна, яка ще тиждень назад звикле радувала око київських ґеїв. Надія ж, відомо, помирає останньою...

Але що змінилося не на вулиці Святошинська, відколи два Віктори, в алфавітній послідовності прізвищ на "Ю" і на "Я", помаранчево й синьо крéслили бліцкріґ своїх обíцянок, змагаючись, щоб ще одне "Ю", з якого починалося ім'я суперниці, виграло чи програло?

 

Зміни, безперечно, є... Приміром, обіцяльне "Так!" у дещо зміненому вигляді  запозичив ВестернЮніон.

Ось... мабуть і все... Але найсуттєвіше, безперечно, змінилися тарифи на комунальні послуги. І якраз вони стануть козирною картою напередодні майбутніх виборів. А той, хто сю карту "дістане з рукава" першим, переможе і в Київі, і в Донецьку, й у Львові.

Та, на жаль, козирна "шістка" обíцянок легко криється козирними тузами забудькуватості за ті обіцянок.

Адже громадяни України, розділені на два табори помаранчево-голубими, як вже бачимо, "революціями" ошýканства та пустопорожніх обіцянок, опинилися в одній ямі боржників перед непомірним підвищенням цін.

Та й життя, розуміємо, дорожчає. Інша річ - об'єктивні чи суб'єктивні причини визначають сю дорожнечу? Тобто виправдану чи заробітчанську? 

Володимир Бондаренко, навідавшись в редакцію, оприлюднює для наших читачів колективну позицію фракції Блоку Юлії Тимошенко у Київраді на проблему підвищення плати за комунальні послуги.

Проблема підвищення цін на комунальні послуги, Володимире Дмитровиче, викликає бурхливі емоції, спостережені в телепрограмах, на шпальтах газет, радіоефірі. Її обговорюють у транспорті, на роботі, у черах. Бо вона стосується кожного городянина, аби зрозуміти: міська влада діє в інтересах киян чи керується іншими інтересами?

Я відстоюю інтереси киян, щоб не сплачувати, м'яко скажемо, зайвого. Бо мій досвід у сій справі свідчить, що історія підвищення тарифів, пропонованих командою Леоніда Черновецького, ніколи не була обґрунтованою ні економічно, ні організаційно. Та й Мінюст, знаємо, відхиляв сі тарифи. Але й знаємо, що для Черновецького приписи Міністерства юстиції - не указ визнати власну некомпетентність у сій ділянці.

У чому, пане Володимире, полягає некомпетентність?

По-перше, влада Черновецького противиться, як кажуть, усіма чотирма лапами, щоб не надати інформацію про ціноутворення за ті тарифи. Ви, приміром, знаєте за що сплачуєте? Ні! Бо функціонери Черновецького вам не покажуть деякі складові тих тарифів, за які, як кишеньковий злодий в тролейбусі, тягнуть гроші з чужої кишені. Та й тарифи сьогодні формуються монопольно, позбавляючи громадян права, як, приміром, у магазині купити дорожчий чи дешевший товар. Викручують руки! Але влада, забуваючи чи вдаючи забудькуватість, робить вигляд, що нинішнє ціноутворення, запропоноване командою Черновецького, включає не тільки собівартість послуг (яка й так значно "перекручена" в бік завищення), а й додаткову прибутковість організацій, що надають сі послуги.

Цуплять?

Ну... Змушують нас віддавати гроші не з власної волі.

Ось, приміром, питання температури гарячої води, що тече з вашого крана: 35˚за Цельсієм чи 75˚? Та хоч і 25˚, а здеруть з вас гроші однак за найвищу температуру підігріву!

Або проблема нарахування за гарячу та холодну воду громадянам, у яких не встановлено домашні лічильники на водогоні? Їм доводиться сплачувати від 11-и до 16-и "кубів", коли у тих, хто встановив лічильники, натікає 3, 4 метра кубічних! Що, запитаю, перші більше п'ють чи частіше миються? Та ні, просто платять за жахливу безгосподарність Київводоканалу.

Навіть Київенерго офіційно визнає, що 15% теплової енергії втрачається. Вони гріють космос не тільки в переносному значенні. А плату за розбазарювання води перекладають на плечі киян.

Міжнародний банк реконструкцій та розвитку ще 1999 року дав позику не просто на латання дірок, а на проведення робіт, які б нас позбавили сього клопоту назавжди?!

Відповідь, одержану з Рахункової палати України, приголомшила! З 200 млн. $ освоєно лише 35. А ще й сі гроші зберігалися не в казначействі, як вимагає закон, а в комерційних банках! Хтось добряче "стриг", заробляючи на депозитних відсотках. 40 млн. $ взагалі відкликано!

І ось зараз все, що тече, парує та булькає - результат, що хтось зняв добрячу стружку з того кредиту. А запитай, кому належить труба, винного не знайдеш, бо безгоспний стан для когось надто прибутковий, аби використовувати водогінні труби, не відповідаючи за їх технічний стан.

Кожен, мабуть, знає з власного досвіду, коли холодна вода хвилин десять крутить лічильник гарячої води! А платимо як за гарячу, бо сі лічильники накручують кількість, а не якість. Бо немає у нас документа, яким визначали б стандарт послуг.

Тобто, Володире Дмитрович, позиватися з Черновецьким - час губити?

Нема юридичних підстав, бо відсутній документ, що юридично підтверджує технічно обґрунтовані параметри. Вони, параметри є, але під ними не стоїть печатка і підпис. Тому, якщо при температурі за вікном -24˚ за Цельсієм теплоносій у нашій квартирі повинен прогріватися до +75˚, а несе у ваше помешкання тільки +58˚, що відповідає нормі, коли температура на вулиці -3˚, то суд однак не знайде винного. Бо, повторюся, сі документи ніким не підписані.

А тим часом Київенерго, не пригадаю точно рік, включило до тарифів за надані послуги киянам навіть витрати на фуршети й презентації. Кияни, включно з "бабушками Черновецького", оплатили п'янку в кабінетах Київенерго

Але ж за "бабушек Черновецького", стверджує Леонід Михайлович, платять інші?

Хто, як не вони самі?

За бідних киян платять багаті кияни.

Бідні, знаємо, живуть в "хрущобах", де обслуговування будинку в кілька раз дорожче за утримання належного технічного стану в будинку, збудованого в останні роки. То хто за кого платить?! Ще один блеф Черновецького, на якому він спекулятивно грає, обдуривши не тільки бабушек, а й дєдушек з Печерського пагорбу.

Але ж "бабушкі", тобто малооплачувані кияни, користуються правом на пільги?

Доброчинність Черновецького - фокус шулера, коли структури, що експлуатують київські комунальні мережі, зароблять на підвищені тарифів більше двох мільярдів гривень, а бабушкам спишуть десь п'ятдесят мільйонів. Се - не соціальний захист, а грабунок, бо бабушки Черновецького фактично заплатять собівартість послуг, в які, повторюся, включені витрати на празникування та фуршети команди Черновецького.

P.S. Насамкінець розкриємо таємницю маленької сенсації, заявленої на початку матеріалу, який на Глупов.net публікуємо сьогодні, 4 серпня 2009 року.

Інтерв'ю, яке у мене випадково збереглося на касеті, я взяв у Володимира Бондаренка в січні 2006 року.

Щось змінилося??? Крім дат, зрозуміло.

 

Світлини Федора Млинченка та Олега ФЕДОНЮКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

 

 

Володимир Сосюра 14 Сентября 2009 18:26
Гімн Сперматезоїда: "На голову тисне гума проклята - завтра гряне статева війна!!! Щоб відчуть волю так, ніби свято - ми обираємо БЛОК ЛИТВИНА!!!" Бля...

Sanyek 13 Сентября 2009 18:49
А Пилипишин - что, тоже пидар? Говорю о физическом состоянии, потому что душевно педерастит киевлян уже давно.

Роксана 21 Августа 2009 18:44
Нехай мешканці Борщагівки не засмучуються -- на вул. Святошинській залишилося ще досить таких надписів-нагадувань (Святошинська 3), і навіть з"явився новий "Геї за Пилипишина"))

Григорій Старков 16 Августа 2009 15:17
Я б закликав не до жартів і смєхуйочків, а до серйозної розмови про перемогу Бодаренка на виборах. Тільки вас не чути й не видно, а Космос піариться щоденно.

Антон 14 Августа 2009 18:31
Что мы о бабушках говорим да говорим - жалко гречки дать бабушкам?

Михайло 12 Августа 2009 19:11
Нема, кажуть, гірше жити в час "перемен", бо насправді всі зміни тільки на гірше.

Los 12 Августа 2009 15:22
Нормальныйь ход! Я не у бабушки, а у дедушки отбирал на время выборов паспорт, но он умудрился проголосовать - говорит, что не за космос. А комментарий Галенко - невистка всралась. К чему Бондаренко обвинять в голоде населения.

Степан Гортань 11 Августа 2009 17:47
Геи разочаровались в Литвине?! Классный прикол! Попросим Бондаренко вернуть на стенку надпись "Геи за Литвина" народу.

Олег Галенко 11 Августа 2009 00:08
Пане Володимир! Що Вам особисто заважає показати хоч один приклад, що треба робити - не виделкою або ложкою по тарілці водити та наминати ліниві вареники, а зробити справу – будь-яку. Бо гасла: "Вони заважають, Вона працює!" – вже огиділи… І Ваша команда, так і Ваші попередники знищують багатонаціональний український народ – бо влада Вам усім потрібна лише для дерібану народного багатства – тільки різні кишені – все інше однаково… Зубожіння народу та зростання бідності продовжується. З 7 % в СРСР в 1991р. - за 50% в «незалежній» Україні в 2008р. Що далі ?... Ваша команда встановила на одну людину на добу 2008 кілокалорій. А відповідно до міжнародних стандартів ООН 1500-2000 це критична межа, бо 1500 - це голод. Норма понад 2500 ККЛ на людину на добу – інакше людина буде хронічно хворіти, що зараз і відбувається в державі. Отож Ваша команда разом з В.Ющенком працює над реалізацією в Україні голодомору... Можу сказати, що Ваша команда така ж нікчемна, як і Л.Черновецького – Ви нездатні, бо нема бажання навчатися – навіщо, якщо прийшли красти... На жаль, Ваша команда не зможе навести хоча б одного вдалого прикладу за три роки при владі - реалізацію будь-якої цільової програми, яка принесла би реальну користь на будь-якій території – навіть на рівні села. Крім дерібану землі, Вашої команди не було помічено ні де... Бо за все, за що беруться Ваші пани – чомусь падає ?... Мабуть погані роблять акумулятори китайці… З повагою до народу України…

Иван Баранов 10 Августа 2009 17:47
Вот Бондаренко пора и ввязаться за киевлян - бюветы закрыты!

Олексій 07 Августа 2009 19:15
Сьогодні Куликов повідомив, що перевибори Космоса будуть навіть тоді, якби Черновецький став президентом України. Але що за хрєнь, коли за Льоньою стільки злочинів, а він ще на свободі? І чому депутати ВР хотіли позиватися з Ющенком, що шоколадиться з Льоньою, а не зразу з Черновецьким. Теж шельмують! Тому тільки плещуть язиками.

Сергей Вертко 06 Августа 2009 18:59
Так двинем Бондаренка в меры! Почему он только говорит, пусть попрактикуется в кресле городского головы.

Los 05 Августа 2009 18:37
Дивує, що всі все знають, а нікого за ґратами не побачимо. То нащо ляпать?

Анатолий Лысяк 05 Августа 2009 16:56
Сами виноваты, что терпим! Да вот бы Бондаренко подсказал практческие шаги. Говорильней наелись.

Ліда 05 Августа 2009 12:37
Я у своєї "бабушки" теж забирала паспорт, так вона й без нього проголосувала за Космос, який гріється, як каже Бондаренко, з прорваних труб, що парують і булькають. Льоня - ще не сволоч, бо то були втікачі-бурлаки, але вже знаємо серйозність обіцянок любих друзів, щоб сподіватися на щось краще в житті, поки космічні бджоли гудуть у Києві.

Василь Онищук 04 Августа 2009 19:52
А що Бондаренко зробив доброго? Вже б упав "випадково" на Довгого Лесіка, на одну б свлоч було б менше.

Сергій Остапенко 04 Августа 2009 18:31
Сволочі!

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2021 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS