и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Констянтин СУЛИМА. НАМ ВШТРИКНУЛИ - І МИ ВСУНЕМО


Представники "осучасненого" культу вýду щиро вірять, що можна нашкодити ворогові, потикавши голкою в ляльку з ганчір'я, глини, дерева тощо.Штрикнув ув око - ворог осліп на одне; копирснув голкою в районі ляльчáної печінки - ворога кóльки вхопили... Та хоч ні на Гаїті, ні в Центральній Америці, звідки "наука" вýду втрапила й в Україну, бєлєбонсів та скалічених не більше й не менше, як у нашої Неньки, українські політичні "вудùсти" вважають інакше. Тобі, мовляв, кудись щось вштрихнули, то й ти мусиш комусь щось теж кудись всунути... Комуністи, приміром.

Живовидячки, у відповідь-помсту на пошкодження київського пам’ятника Лєніну мùршавий тезка Пєтра Пєрвоґо вирішив нацькувати комвудùстів на меморіальний знак, що в Бабиному Яру встановлено в пам'ть про розстріляних фашистами членів антифашистського опору Організації Українських Націоналістів.

Фашисти, комуністи, бандерівці... Не про них, зрештою, мова.

Мова про закон.

І ті, хто в настанові Івана Франка "лупáти скалý" врозумíли настанову молоткувати по гранітному фейсові Ілліча, відповідатимуть перед законом. Але й комвудùсти мусять знати, що меч Феміди - не декоративна цяцька у правосуддя.

Адже Законодавство України (принаймні на папері) з особливою увагою ставиться до охорони пам’яток культури.

За пошкодження, знищення, руйнування пам’яток наступає кримінальна, адміністративна, цивільноправова відповідальність.

До відповідальності притягуються, як окремі громадяни, так і підприємства, установи, організації.

Залежно від тяжкості скоєного правопорушення, винним загрожує штраф; а за особливо небезпечні діяння - позбавлення волі на строк до восьми років.

Крім того, відповідно до дії Закону України "Про охорону культурної спадщини" притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності, накладення фінансових санкцій не звільняє порушників від відшкодування шкоди, завданої власникові пам'ятки або уповноваженому ним органові, особі,  яка набула права володіння, користування чи управління пам'яткою.

Отож, нікому (ні комуністам, ні людям нормальним) не радимо забувати, що по дорозі до Леґби (вудуйський Рай), чи життєвою дорогою на зустріч з Святим Петром (прошу не плутати з Петром Симоненком), який тримає ключі від нашого Раю, може стрітися Феміда, яка, як і Святий Петро, теж тримає ключі... Але від буцеґарні.

 

Світлина BAMBUK.NET


© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

 

Роман 14 Августа 2009 10:34
Гарна стаття

Ceдукин 18 Июля 2009 14:06
Да что за хрень несет Сулима - з особливою увагою ставиться до охорони пам’яток культури! Вы, хохлики, мягенькие, как мужской чл...н, которым Леня Космос вас и вштрыкает и всовывает. А за метафору спасибо! Отличный ход.

Polina 17 Июля 2009 23:50
Цими б зубочистками, виколупать той старий і бридкий комуністиний граніт з міцної щелепи сучасного світу. Він тільки заважає пержовувати цих "вудистів"

Andre 17 Июля 2009 23:33
"В око" за "в око" - це не таліоном пахне, а чимось іншим..

Сэмэн 17 Июля 2009 18:31
Явно Пэди Симона работа. "Всунуть" - отличная находка автора!

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2022 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS