и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Уse хороше / Федір МЛИНЧЕНКО. ДЕПУТАТИ НЕ БРЕШУТЬ


Важко уявити, яким повинен бути тролейбус, вартість якого сягає 4 мільйонів 545 тисяч гривень!

Але ся сума не знічує голову КМДА Олександра Попова, який підтримує ухвалу депутатів міськради переплатити якийсь там мільйон-другий на придбання для Київа сього транспортного засобу.


Так, за повідомленням


Передбачено, що КМДА візьме 350 млн. грн. позики на придбання 77 спарених тролейбусів низькорівневої підлоги та довжиною понад 18 метрів.Не повіривши калькулятору, виконав оту математичну дію на папірці, вельми здивувавшись, що ні калькулятор, ні депутати не збрехали, а голова КМДА Олександр Попов дав на те ще й згоду.Розумію, що іноземних футбольних фанів "Євро-2012" (щоб Ненька фейсом не в грязь) можна тільки задля нагадування про совкововий принцип: "Ми штопані, але акуратні" прокатати на тролейбусах, які осе сьогодні "бігають" київськими вулицями, чи й на дещо екзотичніших  тарантасах.


Але якою буде ота сучасна машинерія в Київі під "Євро-2012", ціна за одиницю якої сягне аж 563 тисяч американських доларів, на жаль, киян не інформують.

Навряд, щоб ті тролейбуси прикотили в столицю України зі Швеції, Італії, Франції чи Туманного Альбіону, де ціни на сі красені тільки починаються від 500 тисяч євро.

Ціни на окремі тролейбуси з Чехії чи Польщі теж "підлазять" під пів мільйона тих "у. є."

Отож є тільки один широ-о-о-окий вибір між українськими виробниками тролейбусів з Луцька, Дніпропетровська чи Львова. Проте вони вдвічі дешевші за ціну, яку київські депутати хочуть витратити на комфорт для фанів "Євро-2012".

Навіть польський довгомірний тролейбус "Solaris Trolino - 18 m" на півтора мільйона гривень дешевший за ціну, оголошену депутатами Київради, а білоруський (на світлині) "АКСМ-213" - дешевший утричі.

 © Світлини та Федора МЛИНЧЕНКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2020 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS