и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ГРИП - ВЧИМОСЯ ЗАРОБЛЯТИ


Кілька матеріалів про грипозну тему в Україні, що висвітлювалися на сайті Глупов.net (див. у розділі Pa-Rassia матеріал "ЭПИДЕМИЯ ВРАНЬЯ"), торкалися політичних спекуляцій на сій проблемі, прокоментовані депутатом Київради від фракції "Блок Юлії Тимошенко", заступником голови постiйної комiсiї з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Семеном БОРИСЕНКОМ. Мóвилося про суто українські реалії нагнітання істерії на "фронті" боротьби зі "свинячим грипом".

Адже загроза перенесення терміну виборів Президента України, призначених на 17 січня, реально бовванíла на Банковій. Сим, упевнений,  спокушали Ющенка. 

Проте Бог милував нас від сього необачного кроку - український Уряд, очолюваний Юлією Тимошенко, долаючи відвертий спротив Віктора Андрійовича та "підТАКування" реґіоналів, спромігся закупити необхідні ліки.

Се, як і подолання марле-пов'язочного психозу, було вкрай необхідно зробити, унеможлививши з боку опонентів Юлії Тимошенко ситуацію звинувачень в її бездіяльності та "зриві" виборів.

 

На жаль, - розмірковує Семен Борисенко, - політичні чинники беруть гору над невтішними реаліями господарського комплексу, намагаючись примусити українську економіку догоджати забаганкам Президента. Адже сьогорічна пандемія "свинячого грипу", як і минула колотнеча, пов'язана з так званим "пташиним грипом", не що інше, як бажання Адміністрації Президента насолити премьєр-міністру, а в ширшій географічній площині - одержати надприбутки.

Провідний американський експерт у виробництві ліків Леонард Ґоровіц та журналіст Шері Кейн звинуватили Девіда Рокфеллера, Руперта Мердока, Мортона Цукермана та кількох інших американців, об'єднаних діяльністю "Американського партнерства", в організації спланованої істерії з метою збуту вакцини від "свинячого грипу".

І аж геть шокуючою є інформація, розповсюджена Леонардом Ґоровіцем, про замовний характер теракту 9 вересня, який стався за згоди колишнього орендатора Світового торгового центра (WTC) у Нью-Йорці Ларрі Сільверстайна.

 

В Україні, зрозуміло, масштаби заробітків на страсі перед "свинячим грипом" скромніші. Але кажу не про аптечних ділків чи, приміром, про проведення футбольного матчу, коли масові збігóвиська заборонялися. А наведу приклад бізнесової "кмітливості", обмежившись прикладом кількох світлин. У "Пінчук Арт Центр", зазначу, вхід вільний.

 


А ось Нікас Сафронов... На рекламі: "ПРАЦЮЮТЬ ОЗОНАТОРИ ПОВІТРЯ!". Але за озонатори повітря треба платити. І зрештою - взірцевий приклад бізнесового підходу "ПРОТИ ГРИПУ! ГОРІЛКА З ПЕРЦЕМ ДО ПІЦИ У ПОДАРУНОК!" (ся піцерія, хто не знає, розміщена в тильній частині будівлі Київської синагоги, що на вулиці Шота Руставелі).

 © Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.  

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Анна 02 Марта 2010 22:42
Пицерия, проверила, нескольо сбоку, да и реклама отсутствует... Ксенофобия?

Иван-Дурак 02 Февраля 2010 00:29
Странно, но почему-то ни один алкаш не умер от гриппа или пневмонии... Может мы просто неправильно лечимся? Нужно лечиться по методу Евгена Товстухи: на литр спирта одна, другая, третья трава...

Sanyek 31 Января 2010 14:08
Если в речке нет воды...

Артур 25 Января 2010 14:27
Ну да, евреи самые умные.

Гнат 25 Января 2010 03:27
ВООЗ планувала 30 тисяч смертельних випадків у США і 56 тисяч смертей у Великій Британії. Як не злякаєшся?! Проте в Англії померло десь 250 людей, що захворіли на свинячий грип. В Україні вчетверо більше, що свідчить про рівень вітчизняної медицини.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2019 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS