и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Светлое будущее / Федір МЛИНЧЕНКО. ЗЛИЙ ЖАРТ для СЄНЯ+ВІТЯ


Опубліковано 18 вересня; відредаговано 27 вересня 2009

Механічні білборди, на яких одна реклама змінює іншу, можуть зле пожартувати, "малюючи" картинку, зміст якої на коротку мить стає протилежним бажанню рекламодавця. 

І всі намагання піарників того чи іншого кандидата в Президенти України не тільки зводяться нанівець непередбачуваними дрібничками, а ще й підпрацьовують на виборчі штаби конкурентів.

Наведу кілька прикладів...

  

Загалом позитивне гасло "Твоя думка важлива!", коли рекламоносій починає механічний оберт, не просто змінює ідею заклику, а геть спотворює на протилежно негативне.

  

Здавалося, більшої б свині Януковичу, як від своїх піарників, вже ніхто не підсуне. Але механізм білборду знову приводиться в дію...

І у верхньому лівому куті на рекламі Януковича проступає надпис "Такого ще не було", який у головах українців асоціюється зі співочою клоунадою Поплавського. Але ж Віктору Федоровичу до популярності Михайла Михайловича - як до Москви рачки, щоб запозичувати ректорські слоґани.

  

Не коментуючи убогої художньої вартості, приміром, сієї реклами,

 

зверну увагу на її головну думку: "Враження справляють деталі".

Так ось, якщо піарники Юлії Тимошенко (випадково чи свідомо) викуповують всю рекламну площу на механічних білбордах та ще й намагаються відслідкувати, яка реклама сусідитиме з їхньою патронесою, то піарники Віктора Януковича й Арсенія Яценюка, женучись за кількістю, забувають, що враження справляють деталі.

  

Що, запитаю, робити лідеру Фронту змін, "Коли не вистачає патронів!" Відповідь пропонує все той механічний оберт на сусідньому білборді: Треба згадати про "Улюблений спосіб життя".

 

Не менш анекдотично сприймається випадкова "порада" від Арсенія Петровича, в якій іронічна двозначність зле жартує з кандидатом у Президенти. 

  

Складається враження, що піарники обох кандидатів не працюють за гроші, а просто відбивають бабло, байдуже ставлячись до мети, визначеної для себе кандидитами з прізвищем на "Я". Тому не тільки в алфавітному порядку їх випереджає Ю...

 

 

Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Беня 27 Октября 2009 16:24
Арсенія - на бураки! Сапку в руки, лопату і нехай помахає!

Кузя 24 Октября 2009 01:43
Эх, раз, ещё раз... Янукович - пидарас... И Тарасык - пидарасык...

Марина Триліс 05 Октября 2009 12:53
Безоплатна клоунада для цих негідників, бо обкрадають нас. А вони тішаться, проїжджаючи повз себе - красивих, щирих і розумних.

Анна 29 Сентября 2009 22:01
Эту сиеминутную муть прочла после ознакомления с переводом "Колокольчика" Доницетти. Рекомендую заходить исключительно на Глупов.tak , поскольку все остальные разделы сайта временщина, о которой завтра никто и не вспомнит.

Яша 25 Сентября 2009 11:30
Охеренные приколы.

Анна 23 Сентября 2009 11:08
Странные цвета избраны для рекламы: голубой для образованных людей, красно малиновый для военных, будто обоженных чернобыльским реактором...

Sol 20 Сентября 2009 15:20
Жесть!!!

Man 20 Сентября 2009 01:58
Скажите, где есть остров для Робинзона, дабы этой херни не видеть?

Сергій Остапенко 19 Сентября 2009 17:52
Це не фотошоп? Укажіть, прошу, адреси, якщо це в столиці.

Гога 19 Сентября 2009 16:23
Яценюк особливо багато знає про життя села. ВІн з дитинства займається фізичною працею. Це видно по його кремезній фігурі, по мозолястих руках...

антон 19 Сентября 2009 01:41
Золотой глаз

Sanyek 18 Сентября 2009 17:04
Интересная мысль от Луценко: "Конституція президента не має шансів на проходження. На мою думку, варіантів Конституції розплодилося вже як різнокольорових кроликів на бігбордах. Тому плодити чергові зміни для нереальних документів навряд чи варто", - сказав Луценко.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2019 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS