и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Федір МЛИНЧЕНКО. ЯНУКОВИЧ "ВСЕ ЩЕ"...


   

Рядового громадянина України не могло не просльозити усвідомлення Віктором Януковичом маленької прикрості, що "рівень, якість життя громадян України все ще відстають від показників у розвинених країнах".

Критичний конструктивізм Президента України, явлений ним на розширеному засіданні Кабміну з нагоди 100 днів діяльності урядовців, прослідковується крім слів "все ще" й у словосполученні "все-таки": Незважаючи на певні досягнення в роботі уряду за перші сто днів його діяльності, ми повинні оцінювати все-таки критично.

Важко не погодитися з президенськими "все ще" та "все-таки", бо "на певні досягнення" не "не зважають" (якщо хочуть підкреслити небажання витрачати час на розмову), а - не наголошують, не акцентують чи не загострюють увагу.

Повіривши в щирість Януковича, дійдемо висновку, що він отими "досягненнями" нехтує - не зважає. Тому мабуть досягнень у виконанні гасла "Україна для людей" ми "все ще" не помічаємо.

 

© Карикатура Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Кочетков 30 Июня 2010 22:09
Монастырскому рекомендую переключиться не региональную кассу, поскольку Юлина скоро опустеет.

yyy 30 Июня 2010 00:09
Янукович - пиздаускас! Допиздится! Яиц у нас хватит!

rrr 28 Июня 2010 11:55
Николай Хазаров высказался ещё яснее: "Жить стало лучше, жить стало веселей". А кому не нравится - того железной рукою загоним к счастью! Загоны уже готовятся...

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2020 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS