и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Федір МЛИНЧЕНКО. ҐЛУПОВ на ПЕЧЕРСЬКИХ ПАГОРБАХ


  Пам'ятаючи про нечемну, м'яко кажучи, поведінку бютівців Абдуліна, Прокопчука, Кошинина та Уколова, коли сі депутати Верховної Ради в червні 2009 року під Кабміном пошматували гасла й прим'яли бóки протестувальникам Громадянського руху України (ГРУ), котрі публічно виступили проти корупції у владних ешелонах чиновництва Ющенка, таємно сподівався, що скандальний сценарій повториться й під вікнами Адміністрації Президента України, куди з тією ж проблемою 14 травня 2010-о прийшли активісти партії,  очолюваної Миколою Мельниченком.

Але скандалу, щоб полоскотати нерви репортажною фотографією з місця бойових подій, не трапилося.

  

 Чи то в Адміністрації теперішнього Президента працюють чемніші люди, чи влада висловлює мовчазливу згоду, що корупція таки є, хто зна? Але найшляхетнішими та найуважнішими слухачами викривальних промов був люд служúввий - міліціонери, котрі стали кордоном перед партійцями з ГРУ.

Вони, міліціонери, байдуже зреагувавши на запальнí заклики схаменутися теперішній владі й особисто Віктору Федоровичу Януковичу, щоб уникнути безславної долі помаранчевих попередників, так сáмо ялово поставилися й до сповíщень про корупційні схеми в ігорному бізнесі та заяв про майже легальне, "кришóване" міліцією, розповсюдження так званих легких наркотиків.

Проте, коли міліціонери зачýли про їх зарплату в тисяча вісімсот гривень (з яких після сплати за проживання в гуртожитку в кишені залишається аж шістьсот гривень), то й у людей у погонах, вишколених не демонструвати емоції перед начальством, очі почали косувáти на статечного капітана - щось мабуть пройняло міліціонерів.

 

Аж ось до пікетувальників, коли усовіщáння влади, що доволі гучно лунало через звукопідсилювач, сягнуло апоґею, до пікетувальників підійшов чоловічок, зовнішність якого свідчила про приналежність до чиновництва. Без коментарів на те, що відбувається в якихось двадцяти кроках від будівлі Адміністрації Презиента, чиновник, не назвавши ні прізвища, ні пред'явивши якогось документа, мовчки взяв до рук папери (здогадуюсь, із вимогами пікетувальників) та й подався повагом до найповажнішого в Україні адміністративного будинка.

Побачивши, що українська влада "почула" активістів з ГРУ, я й собі пішов у справах, пригадуючи з "Історії одного міста" Салтикова-Щєдріна Боґолєповський лист-скаргу "У всі місця Російської імперії":

Просять найнещаснíшого міста Ґлупова горювáльники всіх станів чини й найнижчі простолюдці, а про що, про те йдуть пункти:

1). Сим повідомляємо до всіх Російської імперії місць та особин: мремо ми всі, сироти, до ноги. А начальство дóвкруж себе бачимо невміле, в доправці смикового суворе, до милості в допоміччі мало сквапне.

Мешканці міста Ґлупов щиро вірили, що урядовці їх почують:

Тепер наша справа певна! тепер ось ми, братику мій, бамагу подали!

Але минав місяць, спливав наступний - резолюції не було. А ґлуповці все жили та все щось там жували. Сподіванки більшали і в щодноденні набували дедалі більшої вірогідності.

 

 © Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

 

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Sanyek 16 Июня 2010 21:21
Є...бать-копать! Чмо!

Ганна Возняк 16 Мая 2010 11:24
Подвійне ПДВ Янукович уже запровадив. Що далі?

Романенко Т. 16 Мая 2010 00:35
Микола зважився на вчинок, ризикуючи здоров'ям, посадою та й добрим ім'ям серед колег. Чи забули історію в Лондоні?

Sol 15 Мая 2010 15:30
А о чем Коля Мельниченко напишет в мемуарах? Как Мороз ему, а не он Морозу передал пленки? А это уже шестерство, а не шпионство за президентом.

Натан Міщук 15 Мая 2010 13:57
Вже час майору писати мемуари, цитуючи свої плівки. Можна й прибрехати, щоб за купюри в рукописі взяти із зацікавлених гроші. Він же не одержує військової пенсії?

Артур 15 Мая 2010 10:25
Ага, на село дедушке.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2020 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS