и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Політики / Федір МЛИНЧЕНКО. ЯЗИК у СПІДНИЦІ


13 січня 2009 року.

    

Анна Ґерман - добре відома майстриня демаґоґічних заяв, якими прагне формувати позитивне ставлення громадськості до лідера Партії Реґіонів. 

Така у неї, як кажуть, служба, хоча за фахом пані Ґерман мусила б заробляти на гонорарах в якійсь там редакції.

Приміром, працювала б у команді популярної TV програми 5 каналу "Ток-шоу на Майдані". Отоді б, зрозуміло, пані Анна робила все залежне від неї, щоб прямі ефіри з Віктором Януковичем на сім каналі близнюкували з "Інтер"-івськими чи програмою на ICTV, коли на гостини до проффесора Януковича посходилися піховшики, арфуші та інші приємні для регіонального ока  журналісти та популярні тусовщики (а головне - то для вуха сього кандидата в Президенти).

Але, на щастя для нормальних людей, пані Ґерман на 5 каналі не працює, щоб заборонити, приміром, виступ у прямому ефірі Юлії Тимошенко, в якому лідер БЮТу пояснює причини відмови Януковича від зустрічі з нею в теледебатах двох кандидатів на крісло Президента України.

Чимала аудиторія телеглядачів збирається простонеба перед "голубим" екраном. Дехто вважає такий перегляд програми або дивацтвом, або бажанням "покрасуватися" на телекартинці. Проте визначають популярність "Майдану" не сі чинники. Вагомішими складовими популярності програми є можливість "живого" контакту в прямому ефірі та можливість обговорення питання чи проблеми не на кухні, а серед великої кількості людей, які не завжди одностайні в погляді на ті питання і проблеми. Точніше на шляхи їх вирішення чи усунення.

Але останній ефір "Майдану", на диво, згуртував людей у думці, що Янукович остерігається зустрічі з Тимошенко в теледебатах, розуміючи (чи здогадуючись), що Бог не наділив його хоча б язиком Анни Ґерман. Про Нестора Шуфрича аж геть промовчу.

Тому Віктор Федорович і страхопудиться, як чорт ладана, "вияснєнія отношеній" з Юлією Володимирівною на рівні розмови "очі в очі". Візаві, як кажуть французи. 

  

Адже з неперевершеним умінням Януковича щиро "побесідувати" (злі язики, приміром, ширять чутки про відбиті яєчка у колишнього міністра транспорту) лідеру ПР доволі складно було б дати відповідь на певні дражливі для нього запитання, що стосуються не тільки маєтку в Межигір'ї, землі в Сухолуччі, а й, приміром, пояснити, що (подаю цитату без перекладу)

"у истоков этой самой массовой иммунизации населения против кори и краснухи стояли чиновники правительства Виктора Януковича, ставшие в 2008-м депутатами ВР. И именно они, а не Проданчук вели переговоры с ВОЗ и ЮНИСЕФ и давали предварительное добро на ввоз вакцины в Украину. Т.е. новое правительство во главе с Тимошенко просто было обязано продолжить выполнение тех обязательств, которые взяла на себя Украина решениями и договорами предыдущего правительства"

(http://lb.com.ua/analitic/politics/2009/12/30/18659_pretsedent_prodanchuka_ugrozhaet.html)  Але й без ознайомлення з наведеним матеріалом зрозумілі причини спротиву регіоналів проти державних закупівель вакцини від грипу.

 

 

 Найліпше, завершуючи розмову про заяву Анни Ґерман (якою рéчник Януковича пояснює відмову Віктора Федоровича зустрітися для бесіди в прямому ефірі з Юлією Володимирівною тим, що Янукович вельми обтяжений вивченням стратегій боротьби з кризою та майбутнім розвитком нашої держави), обійтися без будь-якого коментаря, замінивши пустопорожність балачок мовою карикатури.


© Карикатури Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

 

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

San 15 Января 2010 15:44
О паханах супер! Привет Монастырскому.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2019 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS