и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Главное / Михайло ЯМНЕНКО. У НАС НЕМА ОПОЗИЦІЇ


У матеріалі "ЧЛЕНський взНОС", опублікованому Глупов.net (Див. http://glupov.net/politiki/1602.htm), мовилося про несплату членських внесків Віктором Ющенком, за що його й виключили з рядів козацтва.Аби продовжити сю тему, звернувся до Михайла Ямненка - президента Міжнародної академії козацтва, з проханням прокоментувати ту подію.

 
Віктора Ющенка, пліткують, за несплату внесків вигнали з козацтва. Аж ось біля пам'ятника Богданові Хмельницькому на Софійському майдані приліпили поліровану подяку "боржникові"! Де логіка? Про безграмотність, "увічнену" на тому камені, промовчу...


Треба, по-перше, збагнути вглиб і вшир не просто історичні факти, а й, ними керуючись, суспільне явище козацтва. Бо багаторічне плюндрування наших першоджерел про українське лицарство та їхніх побратимів на теренах Росії, помножене ґвалтуванням суспільної думки фальшивою ідеєю буцім козаки - гультяї, розбишаки та п'яниці, пропагованої більшовиками та їх послідовниками, зробило свою чорну справу, спрямовану на карикатуризацію козацької герóїки з метою применшення її історичної знáчущості у вихованні нашої молоді.


Це - в розрізі радянського погляду на історію козацтва загалом та на козацькі вольності зокрема очима, приміром, режисера Єжі Ґофмана. Тих ґóфманів, на жаль, ще багато не тільки в кіно, а й у політикумі. Кажу, згадавши політиків, не тільки про запозичення ними антикозацької ідеології від польського майстрата та йому подібних, а й про їхній непересічний режисерський хист маніпулювати суспільною думкою. Ми ж намагаємося змінити ту режисуру, відроджуючи традиції козацтва.

Бо сьогодні, по-друге, козацтво представлене всеукраїнськими та міжнародними громадськими організаціями, з яких п'ятдесят дві вже офіційно зареєстровані, а трохи більше сорокá планують це зробити найближчим часом. Крім того, активно чи менш активно, але дієво працють вісімсот організацій місцевого рівня.


Чимала сімейка! Але, пане Михайле, ви не дали відповіді на моє запитання...

Сімейка, як сказали, справді чимала. Хоча й розумію, що кількісні показники - не ознака якісної роботи. Як гіркий приклад - організація, яка називає себе "Українським козацтвом", об'єднує аж три крила, відповідно висунувши від них у керманичі над усіма іншими аж трьох гетьманів!

Уявіть, що на коневі всілося троє, вхопившись шестируч за віжки?

Стосовно ж виключення Віктора Ющенка з рядів козацтва?.. Не знаю, котрий із гетьманів "Українського козацтва" самочинно, хльоснувши батогом, виключив Ющенка за несплату, як кажете, внесків. Але виключив, знаю напевно, порушивши вимоги статýту.

Та й чинного Президента України Віктора Януковича, відóмо, теж виключили з рядів козацтва.


Проте оголосити того чи іншого козака за колом козацького товариства можна виключно ухвалою загальних зборів організації. Тобто на з'їзді, а не канцелярським розчерком пера.

Бо це ж не забавка: "Не дав совочок чи відерце, ходи геть із пісочниці"!

Козацтво - серйозний громадський рух, який потребує не тільки вдумливого ставлення, спрямованого на ідеологічне й структурне зміцнення організації, а й вимагає великої відповідальності перед побратимами за їх шляхетність в очах української та міжнародної спільноти, як особливого способу ставлення до життя.

Адже фахівці Міжнародної академії козацтва на рівні науково-історичних рóзвідок обґрунтували визначення, що козацтво - це спосіб життя козацької народу, в очах якого найчільніше місце посідає самоврядування місцевих громад.

Громада, а не окрема людина уповноважена ухвалювати важливі й доленосні рішення.

Так, я згоден, що полеміка на козацькому колі - ознака демократії у її реальному вияві, щоб визначити найліпший шлях у досягненні мети. Проте в демократії, якщо порівняти її з медаллю, є й інший бік. Це - безумовне дотримання законів та виконання правил, ухвалених більшістю членів громади. І меншість обов'язково виконує те, за що в громаді проголосувала більшість. Громада, знаємо, собі поганого не захоче. Тому й нема і не повинно бути в нашому русі опозиції.

Бо, найперше, самодостатність козацтва, його військова самоорганізація, православна його віра, комплексно формуючи уяву про спосіб життя козацтва, спрямовані на популяризацію та відстоювання нашого законного права на козацьку республіку, були і залишаються для нас найголовнішою метою, яку прагнемо втілити своєю особистою небайдужістю.


Теорія, пане Михайле, приваблює. А ось щодо практики? Була, знаємо, Спарта; був колись і в будь-якому нашому селі свій літній козак, який навчав діточóк на дрючках оволодівати шаблею; був Гітлерюґент; була, хай і ялова, Зарніца…

То була державна система. Ми ж, хай не настільки швидко, як хотілося б, просуваємося в цьому напрямі. Вже другий рік поспіль набуває популярності позаурочна шкільна програма "Джура", яку підтримує міністерство освіти України та Рада козаків України при Президентові України - власне ініціатора цього проекту.

Зазначу, відволікшись, Раду козаків, що була при Ющенку, ніхто не скасовував. Але, як воно у нас завжди буває, коли обирають нового Президента, то практично все починається з нуля. Ось і зараз заходúлися бігати, намагаючись переконати, що Ради козаків нема. Проте роблять оте не на користь загальній справі, а задля якихось особистих преференцій.

Але проект "Джура" набуває не тільки поголосу, а й ширшої підтримки. Ось і Київська міська держадміністрація цьогорíч не стоятиме осторонь. Сьогодні, коли українське козацтво, м'яко кажучи, прокручує дірочку за дірочкою в паску, знаходимо час і гроші на активний відпочинок дітей у таборах; а протягом навчального року в кожному класі проходить вишкіл, явлений у тій грі. Переможці районних змагань їдуть на обласні, щоб на них виявити достойників, які братимуть участь у всеукраїнських змаганнях.

Я, координуючи цю справу, цілком покладаюся на досвід Анатолія Гриви, начальника штабу, щоб програма "Джура", вúписана Віктором Калиняком, проходила якнайуспішніше та якомога з більшою користю для наших дітей у їхньму фізичному розвитку та світоглядному становленні.


Але ж, пане Михайле, торкнувшись теми фізичного розвитку, нагадаю, що й козак Мамай тримає люлечку, і на картинах Рєпіна її бачимо, і в народній пісні "п'ється горівочка"...

Я і не курю, і, як кажуть, не вживаю, бо висповідую здоровий спосіб життя. Та й козаки не пиячили, а гідно несли службу на Січі. П'яниці, розуміємо, не перемагали б своїх ворогів. А люлька... То не тільки дерев'яна чи глиняна річ, щоб пускати димок, а й поширений масажний засіб - козак на коні сидів, а люлюка розминала йому ребра. Та й перетертий, нарізаний тютюн чи настояний на воді, знаємо, застосовували в боротьбі зі шкідниками в садку чи на городі. Сильну застуду, відомо, теж лікували тютюном, обкурюючи приміщення чи вдихаючи тютюновий дим. А у нас безкультурне розуміння природної сили в застосуванні тютюну зеленою аптекою з лікарською метою виродило давню традицію у вульґарне пихкання сигарет та папіросок. Треба навертати людей, особливо молодь, до культури козака. Хоча зробити це вкрай важко ще й тому, що писемні джерела про наші традиції почали нищити "óґнєм і мєчєм" ще за козацької доби. Та й Петро Перший був заповзятим у тій справі. Не "байдикувала" й більшовицька влада - етноцизм козацтва протягом трьох років, починаючи з 1919-о, сягнув безжального апоґею. Тільки, приміром, на Тереку вирубали, як капусту, 12 тисяч козаків, захудóбивши у вагони ще 800 осіб! Та й тих рубали у дорозі! Скільки ж нас, козаків, винищили… Безжально й методично.

Фрунзе, наприклад, зберігши тисячі життів воякам Махна, 19 квітня 1919 року пише Дзержинському, що на Південному фронті скупчилося мільйон двісті двадцять тисяч козаків, з якими не знає що робити? Дзержинський кидається до Лєніна: - Что дєлать? А вождь міжнародного пролетаріату червоним олівцем пише однослівну відповідь: "Растрелять!"

Махновських селюків не зачепили, а козаків винищили до ноги!

В архівах на Луб'янці мені довелося гортати ті документи... Три ящики "отчьотов" про растрєльні команди, про кількість використаних набоїв, про кількість убієнних та місця, де трупи присипали землею.

Ви, пане Михайло, в нашій розмові згадували про козацьку націю. То - науковий термін? Чи метафора?

Метафора?! Та у нас є справді страшна метафора, бо, виявляється, сьогодні в Україні нема народу! Не тільки українського, російського, вірменського чи німців та татар. А народу загалом!

Беремо в руки паспорт, щоб дізнатися, що ми - громадяни! Тобто люди, які належать державі. А держава - це не країна, в якій народжуються, живуть і працюють люди, а керівний óрган, наділений управлінськими функціями. Ось і виходить, що представники ста тридцяти восьми національностей разом із представниками козацької національності - не громадяни і не народ, а населення.


Беремо в руки Конституцію, щоб перечитати у ній 5 статтю, якою проголошено, що народ здійснює владу безпосередньо. А де народ?! Тільки громадяни... Отож владу здійснювати народ не може. Тому де-юре у нас із з вами нема прав брати участь у владі. Але ж влада - це не тільки посиденьки у високих кріслах на Банковій. Влада - це благоустрій, це екологія, це наша демографія. Бо сьогодні сім мільйонів українців, залишивши сім'ї, поневіряються на чужині. А тут швеньдяє сім мільйонів іновірців-міґрантів! Та серед українців минулоріч більше мільйона людей навернулися в іслам! А ми сьогодні ділимо на конфесії наші церкви, бо церковники ніяк не можуть поділити прихожан.

Не прихожанина, міркую, а гроші?

Висловився політкоректно. Але Ісус Хрисос, не забуваймо, вигнав із храму кого? Торгашів. Гідний для нас приклад.

 © Карикатури Олександра МОНАСТИРСЬКОГО.

© Світлини Олега ФЕДОНЮКА, Федора МЛИНЧЕНКА та genshtab.info

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено виключно з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Tatyana 12 Сентября 2016 01:39
Друзья !! Если вы пишете об Ямненко М. правду о том, что он кинул многих на деньги, то я подтверждаю этот факт на лицо, только от него работает его кум Кремнев Анатолий и я лично пострадала от них. Да, они ввели меня в якобы в козацкую организацию МАК , взяли у меня около 200 тыс на издательство книг о козацтве и исчезли. Три года я пытаюсь вернуть деньги . Сейчас я буду обращаться в прокуратуру.ВСЕМ, КТО ПОСТРАДАЛ ОТ ЭТОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ПРОШУ ЗВОНИТЬ НА ТЕЛ 067 928 8042 , ПОЖАЛУЙСТА, ЛЮДИ, ДАВАЙТЕ ВМЕСТЕ ОСТАНОВИМ ЭТИХ ЛЮДЕЙ !!! Я ВАС УМОЛЯЮ !!!!

Знакомый 24 декабря 2015 14:43
Да, люди говорят правду. А что аферист, то это уже проверенно на 100 % !

Семен Петлюра 25 Сентября 2015 12:04
Будьте людьми! Брати і сестри! Я не бачу підстави нести таку маячню як Ви несете! Задумайтесь! Хто не намагався бути чесним, хто не розуміє слово ВІДРОДЖЕННЯ, хто не знає як допомагати добрим людям або просто людям, той не зрозуміє істину і несе за собою тільки зло! Я особисто знаю Ямненко Михайла Івановича, і прямо можу сказати, що ця людина насправді намагається і зауважте допомагає багатьом людям, тому як сам він є дуже доброю людиною. Неможливо допомогти всім, адже він один, а вас багато. А хто в процесі став невдахою - це отнють не його вина! Він же не обіцяв, що кожен з Вас стане багатим? Я не хочу сказати, що він мені побудував шикарний будинок, подарував машину, дав багато грошей, - ні, просто факт про допомогу бійцям АТО очевидний! І я це знаю! В даному випадку це є правова громадянська позиція, за що його багато поважають! А що зробили ви ??? А ті люди, які в своєму житті нічого не зробили завжди будуть заздрити, так як самі бідні і душа ще біднішими. Творіть добро, а не лийте бруд ....

МУСОРЩИК 10 Мая 2013 01:44
народ так давай его присанем ..реально !!!

Добрий. 18 Августа 2012 14:04
Аферист та шахрай З КРИМІНАЛЬНИМ МИНУЛИМ. Люди остерігайтесь, кине Вас на гроші, а потім буде залякувати вас кілерами СБУ, КГБ,. Шизік кончений, але дуже хитрий і підступний. Зібрав навколо себе таку ж шайку аферистів.

кенг 31 Июля 2012 13:10
ОЯмненко аферист, але за ним абсолютно ніхто не стоїть. Він марить СБУ та КГБ, кончиний шізік. Давно треба закопати в лісі живйом.

12345 29 Июля 2012 14:23
Знаю абсолютно точно - Михаил Ямненко профессиональный аферист. Кидает на деньги людей за решения определенных вопросов, представляясь генералом КГБ и СБУ. Лично знаю нескольких таких людей. В юридическом плане ему ничего не сделать - имеет справку о шизофрении. Все возбужденные относительно него уголовные дела закрываются в связи со справкой, что он шизик. Его надо просто мочить. Может когда-нибудь кто-то заебашит этого урода. Люди не ведитесь на него.

Казачество 27 Июля 2012 18:14
Ямненко, в народе Мишка Япончик, окончательно свигнулся на почве шизофрении. Возомнил из себя генерала СБУ, КГБ и всего казачества Украины на почве шизофрении. Теперь придумал новую историю - в Октябре этого года исполняется 10 лет его несуществующей Международной академии казачества, так он угрожая всем казачеством регионам Украины, что направит на них бригады киллеров, в ультимативном порядке заказал всем казацким формированиям в областях привести ему до сентября месяца в его бандитский типа кафе-ресторан \"Отаманша\" (названия в честь дочери, которую ебет и рожает детей от него) доставить в зарезанном виде одного быка, одну свинью, мешками сахар, крупы, муку, другие продукты и + 10 тыс. грн., все это пойдет на празднования юбилея несуществующей академии, где нету даже офиса. Казаки, призываем Вас всех - ничего ему не везите, никого он не убьет, просто он шизик. Найдется ли кто-нибудь, кто зарежит его ка свинью! Люди не бойтесь его.

Івано-Франківськ 12 Июля 2012 19:04
Ямненко М.І. збмрає гроші із козаків, обіцяє створити козацікі офіси, осередки, а сам усі кошти привляснює. Люди, які вимагають від нього повернути їм гроші, погрожує розправою та вбивством. Так було з нами, забрав у нас гроші, а у створенні козацького офісу не допоміг. Погрожує усіх нас повбивати. Хто нам допоможе? Як захиститися від афереститчного кілера. А це правда про секс з дочкою та спілну дочку від неї? У нас також ходять такі чутки. Допоможіть.

Козаки. 07 Июля 2012 15:26
Ямненко Михаил Иванович профессиональный аферист, разводит и кидает людей на деньги. Имеет справку о шизофрении, поэтому его не притягивают к уголовной ответственности. У него также кончиная шизофреническая семья. Много лет он трахает свою родную дочь Татьяну, которая родила от него девочку (в народе говорят -Ямненкова дочко-внучка). Моральный урод. Всех козаков держит за лохов. Получил из заграницы миллионы долларов на развития казачество Украины, и все деньги украл себе. Часть денег шизофреническая дочь Татьяна проиграла в казино. Война шизикам.

ооо 07 Июля 2012 14:27
Просто ужас какой аферист.

l 25 Января 2012 01:14
Vor

Гриць 23 декабря 2011 19:53
Нема не тільки опозиції. а й вас нема.

Jul 02 декабря 2011 17:43
Aferist, знаю наверняка. Кидало и обманщик помелкому

horol River 17 Ноября 2011 17:41
Рожа! Истинный казинак.

Наумович К. 15 Ноября 2011 17:59
Нема опозиції! А де вона візьметься, коли Ямненко і козак, і академік, і бухгалтер в одній особі.

ТаррррАссс 14 Ноября 2011 15:54
Академія? То він ректор? А склад викладачів, науковців? Умови вступу? Шукав в павутині, а там дуля з маком.

jjjj 12 Ноября 2011 01:23
Ямненко не козак, а кізяк! Де знаходиться ця академія козацтва? Хто там працює? Де результати цієї роботи? Що означає міжнародна? Типовий грантоїд!

Козак 04 Ноября 2011 10:21
Ямненко - мудило! Єжи Гофман зробив чудовий фільм, де лунає українська музика, замість нашої Спілки кінематографістів зняв прекрасну картину про Україну. Нехай цей пиздюк зніме краще! Українські козаки і бухали, і в гречку стрибали і воювали. Все, як у людей і нічого ідеалізувати цей рух. Січ видала купу своїх ватажків - Наливайка, Косинського, Жмайла, Остряницю та багатьох інших. Українське козацтво - як реєстрове, таке і низове ніколи не було самостійною силою, а фінансувалося ззовні - польським королем, московським царем, австрійським імператором і навіть турецьким султаном. Чим займається ця Академія козацтва? Гранти проїдає? Ямненко не відповів відверто на жодне питання, говорить загальними фразами. Я особисто знаю Дмитра Сагайдака - одного з українських "гетьманів". Був осавулом при Муляві й поставив собі за мету - скинути Муляву. Скинув. І перетворився на ще гіршого. Займається хернею. Спочатку Сагайдак ходив у формі генерал-майора міліції - темно синій одяг. Лазив по Верховній Раді України, хоча дупутатом ніколи не був.Тепер носить форму маршала! Зірка, як у Жукова! Реєстрове козацтво, яке очолює Сагайдак - фінансується Януковичем і має офіс в центрі Києва, неподалік Майдану Незалежності! Але найцікавіше "козацтво" на Запорожжі... Його очолює "отаман" Панченко - справжній бандит, що відсидів у тюрязі! На світанку української незалежності "козаки" у Білій Церкві перепилися й потопили коней у Росі! Питання до військового коменданта Києва - чому столицею ходять генерали та маршали? Чому не виконується постанова Верховної Ради? Сагайдак вважає себе нащадком гетьмана Сагайдачного, але ніяких доказів навести не може. Типу - Хмель-Хмельницький, Сагайдак-Сагайдачний. Але справжнє прізвище Сагайдачного - Кононович! Сагайдачний - прізвисько, дане на Січі! Нема на таких козаків польського коронного гетьмана Жолкевського, щоб пизди вломити!!!

Радикал 03 Ноября 2011 19:45
Срань шароварная.

севастополь 01 Ноября 2011 21:11
Как можно брать интервью у этого проходимца? Всех разводит,берет бабки у порядочных людей и кидает,клоун ряженый. Свою шашлычку в Буче построил на взятки,будучи депутатом Бучанської селищної ради .БРЕХУН!!!! Самозванец и АФЕРИСТ-Остап Бендер отдыхает!!!!! МИШок Ямнухенко.

Зв. Г. 01 Ноября 2011 19:30
Два сапога пара. Вернее, Ющ - сапог, а этот козак - тапочек.

t 31 Октября 2011 19:20
Буддизм, как чай настояный на травах. Ислам, как молоко. Христианство, как изысканое вино. А изысканому вкусу учатся пробуя хорошее, но не акдам и заборокрасители.

Sanyek 31 Октября 2011 14:32
Давненько "не чув" Вас на сайті - що трапилося? Нема тем чи часу? То б заощадили час на щось інше, а не на цього відомого кизяка.

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2017 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS