и послал его в ...
Глупов.net
Салтыков (Щедрин)

Главное / Федір МЛИНЧЕНКО. ПЕРСПЕКТИВИ ІППОТЕРАПІЇ В УКРАЇНІ


Іппотерапія, як унікальна лікувальна метода, на офіційному рівні визнана міністерствами охорони здоров'я Грузії та в країнах Прибалтики. Тобто фінансово підтримується державою.

 

В Україні поки що зроблено тільки крок у сей бік - у селі Дмитрівка, що в Києво-Святошинському районі, невдовзі відкриють дитячий реабілітаційний центр іппотерапії "Камелія".

  

Позитивний досвід, накопичений Оленою Петрусевич, яка протягом останніх вісімнадцяти років поглиблювала та вдосконалювала сю лікувальну методу, та бізнесовий геній відомого ресторатора  Маргарити Січкар, дає підстави на сподівання, що і реабілітаційний центр буде, й офіційне визнання іппотерапії теж не за горами.

  


 

Особливістю майбутнього проекту, наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, залишиться принципова позиція Олени Петрусевич про безоплатність лікування українських дітей.


Сій благородній справі сприятимуть меценати, які вже сьогодні відгукнулися, щоб проект "Камелія" матеріалізувався. Першими взяти матеріальну участь у будівництві центру зголосилися: компанія "Конті", Євроізол, корпорація ТСМ та компанія SHARP; безоплатну допомогу надасть будівельний партнер проекту "АльпенХаус", PR-аґенція "Street Art", "Архітектурно-проектна група Анни Кирій" та інші благодійники.

 

Патронатство проекту "Камелія" депутатом ВР Віктором Януковичем, на думку Маргарити Січкар, не тільки убезпечить іппотерапевтичний центр від чиїхось рейдерських планів (адже 3 га родючої землі - вельми ласий шмат), а й унеможливить чергову оборудку на кшталт горезвісної Лікарні майбутнього, якою опікувалася перша леді за часів президентства Ющенка.

 

   

Та й неофіційний символ іпотерапії, зображений художником на одній із скульптурних композицій в рамках проекту Horse-Parade витатиме добрим охоронцем у сій благородній справі.


© Світлини Федора МЛИНЧЕНКА.

© Опублікування чи цитування сього матеріалу дозволено тільки з посиланням на Глупов.net, а для Інтернет-видань - з гіперпосиланням на сайт http://Glupov.net

Клим 15 Апреля 2011 17:20
Куди, пане Млинченко, завіялася ваша принциповість???

Имя
Будь ласка введіть Ім'я
Сообщение
Сообщения не должны содержать ссылки на сайты
Проверочный код
Будь ласка введіть код
© 2009-2020 Глупов.net Все права защищены
Designed KinoPost. Разработка сайта: VIS-A-VIS